1. Tüm ürünler

3M DUAL LOCK SJ3519FR SIYAH 50MM X 45M

3M Stok Kodu 7000052227
  • Çok çeşitli malzemelere yapıştırmak için aleve dayanıklı kauçuk bazlı bir yapıştırıcı ile desteklenir
  • Binlerce kapanmada dayanıklılık sağlar
  • Alevlere ve aşırı sıcağa karşı dayanıklılığı titizlikle test edilmiştir
  • Mükemmel tasarım esnekliği ve hızlı ürün montajı
 More...

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Özellikler
Alev Geciktirici
Evet
Birincil Liner
Polietilen Film
Düşük Profil
Yok
Endüstriler
Yapı, Elektronik Eşyalar, Mobilya, Genel Endüstriyel, Medikal Ürünler, Askeri Kurumlar ve Kamu Kuruluşları, Özel Araç, Taşımacılık
Kapatma Ömrü
5000
Koli başına Ünite
2
Maksimum Çalışma Sıcaklığı (Santigrat)
49 Santigrat Derece
Malzeme
Naylon
Marka
3M™
Ürün Formu
Rulo
Ürün Rengi
Siyah
Yapıştırıcı Tipi
Sentetik Kauçuk
Detaylar
  • Çok çeşitli malzemelere yapıştırmak için aleve dayanıklı kauçuk bazlı bir yapıştırıcı ile desteklenir
  • Binlerce kapanmada dayanıklılık sağlar
  • Alevlere ve aşırı sıcağa karşı dayanıklılığı titizlikle test edilmiştir
  • Mükemmel tasarım esnekliği ve hızlı ürün montajı

3M™ Aleve Dayanıklı Kancalı Cırt Cırt Bant SJ3519FR, binlerce kapatma boyunca mükemmel dayanıklılık sağlamak üzere tasarlanmış iki parçalı mekanik bağlantı çözümlerimizin bir parçasıdır. Bu naylon dokuma ilmekli tekrar kapatılabilir cırt cırt bant, kauçuk esaslı bir yapıştırıcıya sahiptir ve F.A.R 25.853 paragraf (a)(1)(i) 60 saniye dikey yanma testi standartlarını karşılayan aleve karşı dayanıklı bir banttır. SJ3518FR ile eşleşir.

Temiz ve basit bir kapatma çözümü 3M™ Aleve Dayanıklı Kancalı Cırt Cırt Bant SJ3519FR, fermuarlar, vidalar, çıtçıtlar, kancalar, cıvatalar ve daha fazlası için gelişmiş bir kapatma alternatifi sunar. Aleve dayanıklı, sentetik kauçuk bazlı bir yapıştırıcı ile kaplanmıştır. Cırt cırt bantlarımız çeşitli yüzeylere tutturulabilir ve çeşitli sıcaklık ve nem koşullarında işlev görebilir. FAR 25.853 ve diğer genel yanıcılık testleri uyarınca test edildiklerinde alev direnci sağlar ve 3M™ Aleve Dayanıklı İlmekli Cırt Cırt Bant SJ3518FR ile eşleşecek şekilde tasarlanmıştır. Kumaşın döşemelik minderlere, uçak oturma yerlerine, halı panel bağlantılarına sabitlenmesi, özel araç ve nakliye uygulamaları, üniformalar, eldivenler ve giysiler, işaret ve ekranlar, genel endüstriyel uygulamalar ve aleve dayanıklı yapışma uygulamaları için önerilir. 3M™ Aleve Dayanıklı Kancalı Cırt Cırt Bant SJ3519FR'nin sırtı, sert, basınca duyarlı, sentetik bir kauçuk yapıştırıcı ile kaplanmıştır. Yapıştırıcı çıplak ve boyalı metal, boya, cam, mühürlü ahşap, kağıt, karton ve polietilen ve polipropilen gibi düşük yüzey enerjili yüzeyler dahil olmak üzere birçok plastiğe iyi yapışır. Bu eşsiz yapıştırıcı aleve dayanıklıdır ve bu kanca bağlantı elemanlarının, tek başına test edildiklerinde 12 saniyelik dikey yanma testi olan FAR 25.853 paragraf (a)(1)(ii)'nin gerekliliklerini karşılamasını sağlar. Basınca duyarlı yapıştırıcıların kullanılması, dikiş, çözücü aktivasyonu, dielektrik veya ultrasonik yapıştırma veya toplu yapıştırma ihtiyacını ortadan kaldırır veya azaltır. Bu ek uygulama prosedürlerinin ortadan kaldırılması, basitlik, gelişmiş güvenlik ve daha düşük montaj maliyeti sağlar. Basınca duyarlı yapışkan ürünler, çeşitli ekipman seçenekleri kullanılarak manuel veya otomatik olarak uygulanabilir. 3M™ Kanca ve İlmek tasarımı 3M™ Kanca ve İlmekli Cırt Cırt Bantlar, birçok uygulamada mükemmel tasarım esnekliği, hızlı ürün montajı, pürüzsüz ve temiz dış yüzeyler ve mükemmel ürün performansı sunar. Dokunmuş kanca, cm²'de yaklaşık 47 minik, sert kanca ile kaplanmıştır. Dokunmuş ilmekler, binlerce açma ve kapama (döngü) sağlayan, binlerce yumuşak, bükülebilir ilmek ile kaplanmıştır. Kanca ve ilmek maksimum boyutsal stabilite ve düzlük sağlamak için önceden çektirilmiştir. Kanca ve ilmeğin bağlantısını kesmek için, şeritleri elle ayırmanız yeterlidir.

Kaynaklar
Özellikler / Faydalar

Bizi Takip Edin
Yukarıdaki listede bulunan tüm markalar, 3M tescilli markalarıdır.
Lokasyonu Değiştir
Türkiye - Türkçe