1. Tüm ürünler

3M™ Dual Lock™ SJ3550 Açılıp Kapanabilir Bantlar, Siyah 19mm x 45,7m

3M Stok Kodu 7100108768
  • Sap yoğunluğu 250 adet / inç karedir.
  • Beyaz akrilik yapıştırıcılı, siyah taşıyıcılı.
  • Üst üste kapatıldığında 5,7mm kalınlık oluşturur.
  • İç ve dış mekanlarda kullanım için en uygun
 More...

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Özellikler
Kapatma Ömrü
1000
Solution for
Wireless Network: Infrastructure Accessories
Ürün Formu
Rulo
Ürün Rengi
Siyah
Yapışkan Rengi
Beyaz
Yapıştırıcı Tipi
Genel Amaçlı Akrilik Yapıştırıcı
Detaylar
  • Sap yoğunluğu 250 adet / inç karedir.
  • Beyaz akrilik yapıştırıcılı, siyah taşıyıcılı.
  • Üst üste kapatıldığında 5,7mm kalınlık oluşturur.
  • İç ve dış mekanlarda kullanım için en uygun

3M™ Dual Lock ™ SJ3550 Açılıp Kapanabilir Bantlar, vidalar, somunlar veya cıvatalar gibi geleneksel tespit yöntemlerine uygun alternatiftir. Metaller ve akrilikler, polikarbonat ve ABS gibi plastikler dahil olmak üzere çeşitli yüzeylere yapışan, dayanıklı ve tekrar kapanabilir tutturma çözeltisi (birden çok kez açılıp kapanabilir) sunmak üzere tasarlanmıştır.

SJ3550 tekrar kapatılabilen bandımız, cm² başına 40 mantar şeklinde gövde içerir (inç kare başına 250). İki parça birbirine bastırıldığında gövdeler esner ve mantar kafaları birbirine geçer. Eşleştikten sonra gövde, bandın tutturulduğunu bildiren duyulabilir bir çıtçıt ile karşıt kafalarla birbirine kenetlenerek orijinal konumuna geri döner. Bu sistem orijinal çekme direncinin %50'sini kaybetmeden önce 1000 defa açılıp kapatılabilir. Delme, vidalama, sıkma veya karmaşık kurulum yok SJ3550, bazı plastikler, metal, cam ve boyalı yüzeyler de dahil olmak üzere çeşitli yüksek orta yüzey enerjili malzemelere iyi yapışan akrilik bir yapıştırıcı kullanır. Bu, mekanik bir bağlama işlemi kullanmadan hızlı ve kolay bir kurulum sağlar. Yapıştırıcı hızlı bir şekilde yapışır ve 72 saat sonra tam kuvvetine ulaşır. Birleştiğinde, birbirine geçmiş, mantar şeklindeki gövdeler, vidalar ve perçinler kadar iyi tutabilir, ancak erişim için kolayca ayrılabilir. Çok yönlü, dayanıklı ve görünmez Bu bağlantı elemanlarının kullanım sayısında bir sınır yoktur. Gövdeler, mantar kafalar ve film sırt polipropilenden üretilmiştir, poliolefin sırt genel solventlere ve alkalin çözeltilerine direnç gösterir; bu da, bandı çeşitli amaçlar ve ortamlar için ideal kılar. Bandın, uzun süreli olarak 30 °C ile 70 °C (kısa süreli olarak +95 °C) arasındaki sıcaklıklarda kullanılması önerilir. Takıldığında görünmeyen bu bantlar, temiz, düz bir yüzey sağlar ve 1000'den fazla açma kapama döngüsü boyunca güçlü kalır. SJ3550 bantlar, çıkarılabilir bir astarla korunan akrilik bir köpük banda sahiptir. Bu yapı, hafif dokulu veya yüzey düzensizliklerine sahip yüzeylerle daha iyi temas sağlar. Çeşitli tutma gücü seviyeleri elde etmek için, bu bant farklı 3M Dual Lock tekrar kapatılabilen bant tipleriyle birleştirilebilir. Bantların eşleştirilmesi için önerilen kombinasyonlar şunlardır: Tip 250 ve Tip 170 Tip 250 ve Tip 250 Tip 170 ve Tip 400 Tip 250 ve Tip 400 Yüksek mukavemetli, ancak sınırlı kullanım ömrüne sahip hızlı bir tutma ataşmanı için, 3M'in Dual Lock ürünlerinden herhangi biri 3M™ Hook and Loop™ Tekrar Kapatılabilen Bantlarla eşleştirilebilir.

Kaynaklar
Özellikler / Faydalar
Pazarlama Tanıtım Videoları