1. Tüm ürünler

3M™ Foam Fast 74 Sprey Yapıştırıcı, Turuncu, 500 ml

3M Stok Kodu 7000116772
  • Özellikle köpükler ve kumaşlar için tasarlandı
  • Köpük yapıştırma için optimize edilmiş ağlı püskürtme deseniyle dağıtılır
  • Zorlu uygulamalar için profesyonel, endüstriyel güç sağlar
  • Yüksek gerilimli bağların hızlı montajı için hızlı, agresif bir yapışma sunar
 More...

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Özellikler
Açılma Süresi
1 to 15 minutes
Isı Dayanımı
170 Degree Fahrenheit
Katı Ağırlık Yüzdesi (Yaklaşık)
22 Percent
Marka
3M™
Yapıştırıcı Tipi
Sentetik Elastomer
Yüzey Tipi
Köpük Bant
Detaylar
  • Özellikle köpükler ve kumaşlar için tasarlandı
  • Köpük yapıştırma için optimize edilmiş ağlı püskürtme deseniyle dağıtılır
  • Zorlu uygulamalar için profesyonel, endüstriyel güç sağlar
  • Yüksek gerilimli bağların hızlı montajı için hızlı, agresif bir yapışma sunar

3M™ Köpük ve Kumaş 74 Sprey Yapıştırıcı, köpüğü ve kumaşı çok çeşitli yüzeylere yapıştıran hızlı kuruyan bir sprey yapıştırıcıdır. Sunduğu kalıcı yapışma, projelerin ilerlemesini sürdürmek için hızlı sonuçlar sağlar. Sararmayan formül ağlı püskürtme deseni şeklinde kolay dağıtılır ve gerektiği yerlerde yüzeylere ve malzemelere doğrudan uygulanır.

3M™ Köpük ve Kumaş 74 Sprey Yapıştırıcımız, köpük yırtılma mukavemeti olan yüksek bir ilk tutma sunan agresif bir yapışmaya sahiptir, ancak malzemeleri doğru şekilde yerleştirmek için yeterli çalışma süresi sağlar. Yüksek katı içeriği, düşük ıslatma özelliğini destekleyerek parçaları en iyi şekilde konumlandırmanız için yeterli zaman sağlar. Bu özellik aynı zamanda rakip sprey yapıştırıcılardan daha yüksek koruma sağlar ve yumuşak, çukurcuklanmayan yapıştırıcı çizgiler oluşturmaya yardımcı olur. Sararmayan yapıştırıcının ağ püskürtme deseni; hızlı yapışma, güçlü bağ ve temiz görünüm ile birlikte, evinizdeki veya işinizdeki tüm projeler için idealdir. 3M™ Köpük ve Kumaş 74 Sprey Yapıştırıcı, daha büyük alan uygulamalarında rahat kullanım için teneke kutularda da sunulur. Önerilen Uygulamalar Genel döşeme Köpük laminasyonu Köpük ve kumaşı ahşap ve diğer yüzeylere yapıştırma Ev, ofis, el işleri ve hobiler için idealdir Akustik pano kurulumu Köpük ve Kumaş için Uygundur 3M™ Köpük ve Kumaş 74 Sprey Yapıştırıcı, köpük ve kumaşı kağıt, karton, plastik, metal, ahşap ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli malzemelere yapıştırabilir. Bu sprey yapıştırıcının hem küçük hem de büyük projeler için iyi performans gösterdiği kanıtlanmıştır. Ek olarak, 3M™ Köpük ve Kumaş 74 Sprey Yapıştırıcımız CARB uyumludur ve LEED kredileri için uygundur. Hiçbir Tutkala Benzemez 3M™ Köpük ve Kumaş 74 Sprey Yapıştırıcı tasarlanırken, piyasadaki mevcut yapıştırıcıları uygularken karşılaşılan engellerin üstesinden gelmeyi hedefledik. Benzersiz bir “sprey tutkal” olarak nitelendirilebilecek ürünü icat eden 3M, hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlayan bağımsız bir yapışkan çözelti sundu.

Kaynaklar