1. Tüm ürünler
 • 3M™ Hızlı Yapışan Su Bazlı Yapıştırıcı 1000NF Nötr, 1 Galon Teneke, kutu başına 4 adet
 • 3M™ Hızlı Yapışan Su Bazlı Yapıştırıcı 1000NF Nötr, 1 Galon Teneke, kutu başına 4 adet

  3M Stok Kodu 7100011610
  • Çözücüsüz, tek bileşenli yapıştırıcı güvenli ve kolay kullanım için karıştırma gerektirmez.
  • Dengeli bağ, uzun süre dayanıklılık için iyi ısı dayanımına sahiptir.
  • Montaj sürecinin ilerleyebilmesi için anında tutuş gücü ile hızlı yapışkanlık.
  • Düşük püskürtme fazlası ve yüksek kapsama alanı ziyanı en aza indirir
   More...

  Tasarımınıza özel, ölçü veya şekillerde bantlara mı ihtiyacınız var?

  Endüstriyel bantlardaki çözüm ortaklarımız, 3M ürünlerini, sizin istediğiniz ölçülerde şekillendirip, özgün tasarımlarınızda kullanıma hazır hale getiriyor.  
  Özellikler
  Açılma Süresi
  1 ila 10 dakika arasında
  Alev Geciktirici
  Alev Almaz
  Çevresel Hususlar
  California Air Resources Board, GREENGUARD® Onaylı, LEED® kredilerine katkı sağlamaya yardımcı olur, Low VOC, Ozon Taşıma Komisyonu, SCAQMD
  Endüstriler
  Mobilya, Genel Endüstriyel
  Isı Dayanımı
  300 Fahrenhayt Derece
  Katı Ağırlık Yüzdesi (Yaklaşık)
  Yüzde 48
  Marka
  3M™
  Ürün Formu
  Toptan
  Ürün Rengi
  Nötr
  Uygulama Metodu
  Fırça, Rulo, Sprey
  Detaylar
  • Çözücüsüz, tek bileşenli yapıştırıcı güvenli ve kolay kullanım için karıştırma gerektirmez.
  • Dengeli bağ, uzun süre dayanıklılık için iyi ısı dayanımına sahiptir.
  • Montaj sürecinin ilerleyebilmesi için anında tutuş gücü ile hızlı yapışkanlık.
  • Düşük püskürtme fazlası ve yüksek kapsama alanı ziyanı en aza indirir
  • Çeşitli ihtiyaçlara hitap edebilmek için yüksek sıcaklık dayanımı ile çok çeşitli maddeleri birbirine bağlar

  3M™ Hızlı Yapışan Su Bazlı Yapıştırıcı 1000NF, hızlı, ısıya dayanıklı yapışma, yeniden konumlandırabilirlik ve yüksek nihai gücü bir araya getirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Yapıştırıcımız alev almaz, polikloropren içermez ve VOC bulundurmaz (EPa test yöntemi 24'e göre), böylece daha düşük sigorta maliyetleri ve çalışma alanının güvenliğinin artmasını sağlar.

  3M™Hızlı Yapışan Su Bazlı Yapıştırıcı 1000NF, çoğu tek bileşenli su bazlı yapıştırıcıya göre daha hızlı yapışma süresi sunmaktadır ve tutuş gücüne bir dakikadan kısa bir sürede ulaşır ve üretim süreçlerinin ilerlemesini sağlar. Hızlı yapışma süresinin yanı sıra tek yüzey uygulaması potansiyeli de daha az miktarda ürün kullanarak verimi artırır. %48 katılaşan bir yapıştırıcı formülasyonu ile 3M™Hızlı Yapışan Su Bazlı Yapıştırıcı 1000NF, çözücü bazzlı yapıştırıcılara göre üç kata kadar daha fazla kapsama alaını sağlayarak envanter ve atık maliyetlerini azaltır ve daha düşük sıklıkta ürün değişimi gerektirir. Nötr formülü tam kapsama alanı sağlar ve istenilen estetik sonuçlar için kuruduğunda şeffaftır. Birçok esnek köpük türü, lateks köpükler, kumaş, polyester lif dolgu, kanvas, ahşap, kontrplak, sunta ve birçok plastik ve metal yüzeye yapışır. Bu yüzeyleri kendilerine ve birbirlerine yapıştırır. Bu özel yapıştırıcı mobilyacılık, ahşap işçiliği, köpük yapıştırma ve özel taşıt üretimi endüstrileri için özel olarak tasarlanmıştır. Düşük emisyonlu iç mekan yapı malzemeleri için GREENGUARD® Çocuklar ve Okullar(SM) için Ürün Emisyon Standardı sertifikalıdır: LEED® EQ Güvence 4.1'e Uygundur veya Katkıda Bulunur: Düşük Emisyonlu Materyaller: Yapıştırıcı ve İzolasyon Malzemeleri LEED® EQ Güvence 4.5'e Uygundur veya Katkıda Bulunur: Düşük Emisyonlu Materyaller: Mobilya ve Mefruşat LEED® EQ Güvence 4.6'ya Uygundur veya Katkıda Bulunur: Düşük Emisyonlu Materyaller: Tavan ve Duvar Sistemleri 3M™Hızlı Yapışan Su Bazlı Yapıştırıcı 1000NF'nin üst düzey performansı, basınca duyarlı yapıştırıcılar (PSA) için patentli 3M teknolojisinin bir sonucudur. PSA banda benzer şekilde 3M™Hızlı Yapışan Su Bazlı Yapıştırıcı 1000NF de hızlı sonuçlar için hızla yapışkanlık kazanır. Daha sonra, zaman içerisinde daha da güçlü bir bağ oluşturan patentli çapraz bağlanma teknolojisinden faydalanır. Birleştirilen materyallere bağlı olarak bu yapıştırıcı neredeyse anında tutuş gücüne ulaşır ve yine de ıslakken yeniden konumlandırılabilir.

  Bizi Takip Edin
  Yukarıdaki listede bulunan tüm markalar, 3M tescilli markalarıdır.
  Lokasyonu Değiştir
  Türkiye - Türkçe