1. Tüm ürünler

3M™ MonitorMark™ Time Sıcaklık İndikatörü 9860C, 10°C/50°F, Kayıt Süresi 48 saat, 500 / kutu

Katalog Numarası 9860C3M Stok Kodu 70070081891
  • Ürünün 48 saat boyunca belirtilen sınırlarının üzerindeki sıcaklıklara maruz kalma durumunu izlemek için düşük maliyetli çözüm.
  • Kendinden yapışan arka kısım ikincil ambalaja kolay takılmasını sağlar.
  • Kolayca yorumlanan görsel sonuçlar.
  • Sonuçlar hem maruz kalma durumu hem de maruz kalınan görece süreyi gösterir.
 More...
Özellikler
Bitiş Süresi
2 days
Depolama Sıcaklığı
22°C/72°F ya da daha az, %20-60 bağıl nem
Marka
MonitorMark™
Önerilen Sektör
Bakery, Meşrubat ve Şişeli Su, Kimyasal Maddeler, Confectionary, Günlük, Eggs, Meyve ve Sebzeler, Grain & Oilseed Milling Sector, Et, Nutraceuticals, Evcil Hayvan Maması ve Hayvan Yemi, Poultry, Deniz Mahsulleri
Raf Ömrü
2 yıl
Test Tipi
Çevresel Test
Ürün Tipi
Time Temperature
Detaylar
  • Ürünün 48 saat boyunca belirtilen sınırlarının üzerindeki sıcaklıklara maruz kalma durumunu izlemek için düşük maliyetli çözüm.
  • Kendinden yapışan arka kısım ikincil ambalaja kolay takılmasını sağlar.
  • Kolayca yorumlanan görsel sonuçlar.
  • Sonuçlar hem maruz kalma durumu hem de maruz kalınan görece süreyi gösterir.
  • Çıkarılabilir film aktivasyon şeridi, doğruluk için istek üzerine izleme işlemini başlatır.

3M™ MonitorMark™ Zaman Sıcaklık İndikatörü 9860C, sıcaklığa duyarlı ürünlerin nakliye ve depolama sırasında termal maruz kalma durumunu izleme zorluğuna çözüm getirir.

Bu indikatörler, ürünün tüm tedarik zinciri boyunca sıcaklığa maruz kalma durumunu izlemek için düşük maliyetli ve etkili bir yoldur. Bunlar, doğru ve yorumlanması kolay, belirtilen sıcaklık eşiği üzerindeki maruz kalma durumunun geri çevrilemez bir kaydını sunar. 3M™ MonitorMark™ Time Temperature Gösterge, en iyi sıcaklığa duyarlı ürünün yakınındaki yalıtımlı nakliye kutularının içine yerleştirildiğinde çalışır, burada sıcaklık izlenir ve yalnızca bir ürünün maruz kalması değil ne kadar süre maruz kaldığı da gösterilir. Geniş indikatör göstergesi maruz kalma durumunu, sağdaki küçük pencereler de sıcaklığa ne kadar maruz kalındığını (en fazla 48 saat) gösterir. 3M™ MonitorMark™ Time Temperature Indicator 9860C, sıcaklık 50°F/10°C +1°C üzerine çıkmaya başladığında 24 saat içinde ilk rengi gösterecektir. 48 saatlik belirtilen kümülatif sona erme süresi boyunca eşik sıcaklığın 2°C üzerindeki sabit bir sıcaklığa maruz kaldığında, sona erme mesafesi teknik özellik sınırları dahilinde olacaktır. Düzgün paketleme, sertifikalandırma ve termal duyarlı ortamda nakletme için her türlü çabaya rağmen, bir ürünün nakliye boyunca el değmeden kalabileceğine ilişkin bir garanti verilmez. Bir paket fiziksel olarak hasarlı teslim edildiğinde, hala içeriğinin kabul edilebilir koşullardan daha fazlasına maruz kalıp kalmadığını bilmenin bir yolu yoktur. Tüm ambalaj gereksinimleri takip edildiğinde ve önlemlere uyulduğunda, 3M™ MonitorMark™ Time Temperature Göstergeler, ambalaj ve içeriğin hasar verici sıcaklıklara maruz kaldığının önemli bir göstergesini sunarak içerik için önemli bir güvenlik katmanı sağlar. Konteynerin iç kısmına, içindekilere yakın takılan bu düşük maliyetli indikatör, zaman ve sıcaklığa maruz kalma tahmininde yardımcı olacak bilgiler sunar. Görsel indikatör, alıcıyı, içeriğin paketin fiziksel durumundan dolayı hasar görmüş olabileceği konusunda açık bir şekilde uyarır.

Bizi Takip Edin
Yukarıdaki listede bulunan tüm markalar, 3M tescilli markalarıdır.
Lokasyonu Değiştir
Türkiye - Türkçe