1. Tüm ürünler

3M™ Neopren Yüksek Performanslı Kauçuk ve Conta Yapıştırıcı 1300L

3M Stok Kodu UU001510187
  • Püskürtme için düşük viskozite
  • Hızlı Kuruma ve kauçuk ve metal için ısıya dayanıklı
  • MMM-A-121 gerekliliklerini karşılamaktadır
  • Tüpler, kutular veya kovalarda mevcuttur
 More...

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Özellikler
Açılma Süresi
8 dakikaya kadar
Çözücü
Aseton
Fiziki Form
Sıvı
Isı Dayanımı
<230 Fahrenhayt Derece
Katı Ağırlık Yüzdesi (Yaklaşık)
26 to 33 Percent
Uygulama Metodu
Fırça
Detaylar
  • Püskürtme için düşük viskozite
  • Hızlı Kuruma ve kauçuk ve metal için ısıya dayanıklı
  • MMM-A-121 gerekliliklerini karşılamaktadır
  • Tüpler, kutular veya kovalarda mevcuttur

3M™ Neopren Yüksek Performanslı Kauçuk Ve Conta Yapıştırıcı 1300L sarı renkli solvent tipi bir sentetik kauçuk bazlı yapışkandır.

Önerilen Uygulamalar Genel Bakım, Tamir ve İşlem Lastik contaları metal yüzeylere yapıştırma Genel amaçlı yapıştırma uygulamaları (EPDM veya TPO'ya uygulanmamalıdır) Kauçuğu çeşitli yüzeylere yapıştırma Kauçuğu onarma Endüstriyel Özelliklere Sahip Günlük Bir MRO Yapıştırıcı 3M™ Neopren Yüksek Performanslı Kauçuk ve Conta Yapıştırıcı 1300, tasarımının arkasındaki çok yönlülük nedeniyle, genel MRO uygulamaları için en popüler bantlardan biri haline gelmiştir. Büyük ölçekli operasyonların taleplerini karşılamak için, 3M™ Neopren Yüksek Performanslı Kauçuk ve Conta Yapıştırıcı 1300'ü tüplerde, tenekelerde ve kovalarda sunduk. Ek olarak, bu yapıştırıcı endüstriyel sınıf sprey ekipmanı ile püskürtülebilir. Yapıştırıcınızı Uygulama İster püskürtülsün ister fırçayla veya ruloyla uygulansın, 3M™ yapıştırıcınızın uygulanması basit bir işlemdir. Yapıştırıcınızı yüzeyde düzgün bir kat oluşturana kadar dikkatlice uygulayarak başlayın. Üst üste binen bir kalıp kullanımıyla, bir katın uygulanması çoğu yüzey için yeterli olmalıdır. Etkili yapıştırıcı kaplaması, yüzeyin% 80 veya daha fazlası kaplandığında elde edilir. Gözenekli malzemeler dahil bazı yüzeyler, ek bir kaplama gerektirebilir. Ek yapıştırıcı uygulamak için mevcut yapıştırıcı dokunduğunuzda kuru olana kadar bekleyin ve ardından ek katın uygulamaya geçin.

Kaynaklar

Bizi Takip Edin
Yukarıdaki listede bulunan tüm markalar, 3M tescilli markalarıdır.
Lokasyonu Değiştir
Türkiye - Türkçe