1. Tüm ürünler

3M™ Scotch-Weld™ DP8810NS Az Kokulu Akrilik Yapıştırıcı, 490ml

3M Stok Kodu 7100075409
  • 10 dakika açık kalma süresi, 25 dakika elleçleme süresi
  • Tipik akrilik yapıştırıcılara kıyasla daha güvenli bir çalışma ortamı için düşük koku ve yanmaz özellikler
  • Mükemmel kesme ve yüksek darbe dayanımı
  • Toz boyalar ve çoğu plastik gibi zor yüzeyleri yapıştırır
 More...

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Özellikler
Açılma Süresi
10 dakika @ 72 F (22 C)
Ay Bazında Raf Ömrü (üretim tarihinden itibaren)
18
Depolama Sıcaklığı
72 Fahrenhayt Derece
Design Challenges
Darbe ve Şok Emme, Noise Vibration & Harshness Control NVH
Endüstriler
Takviye ve Destekler, Cihazlar, Otomotiv, Yapı, Tüketici Ürünleri, Elektronik Eşyalar, Genel Endüstriyel, Denizcilik, Metal İşleme, Askeri Kurumlar, MRO, Tabela, Özel Araç, Taşımacılık, Ahşap İşleri
Fiziki Form
Akışkan Sıvı
İç Mekan/Dış Mekan
Her ikisi
Kesme Mukavemeti
3600 Pound_Per_Square_Inch
Koli başına Ünite
6
Konum
En İyi
Marka
Scotch-Weld™
Müşteri Etiketi
Hayır
Tam Kürlenme
24 Saat @ 73 F (23 C)
Ürün Formu
Her Biri
Ürün Rengi
Yeşil
Ürün Tipi
Akrilik Yapıştırıcı
Viskozite
Sarkma Yapmama
Work Time
8-12 Minutes
Yapıştırıcı Tipi
Akrilik
Detaylar
  • 10 dakika açık kalma süresi, 25 dakika elleçleme süresi
  • Tipik akrilik yapıştırıcılara kıyasla daha güvenli bir çalışma ortamı için düşük koku ve yanmaz özellikler
  • Mükemmel kesme ve yüksek darbe dayanımı
  • Toz boyalar ve çoğu plastik gibi zor yüzeyleri yapıştırır

3M™ Scotch-Weld™ DP8810NS Az Kokulu Akrilik Yapıştırıcı, sarkma yapmayan, güçlendirilmiş, çift bileşenli bir akrilik yapıştırıcıdır.

Bir Duo Pak (DP) boyutlu yapıştırıcı kullanırken, uygun ve doğru ölçüm, karıştırma ve dağıtım için 3M dağıtım ekipmanına güvenin. Sarkma Olmadan Mükemmel Darbe Mukavemeti Çalışmayı daha güvenli, daha hızlı ve daha verimli hale getirmek, 3M™ Scotch Weld™ Az Kokulu Akrilik Yapıştırıcı DP8810NS'nin avantajlarından sadece birkaçıdır. 10:1 karışım oranı ve 10 dakikalık bir çalışma ömrü sayesinde yüzeyleri yapışmadan önce konumlandırmak için zaman vardır. Tamamen kuruduğunda, yaklaşık 38 dakikada, benzer yapıştırıcıların yarı süresinde, 7 MPa (1,000 psi) üst üste binme kesme mukavemetine ulaşır; yüksek soyma ve darbe performansı özellikleri ile verim ve üretkenliği artırır. Önerilen Uygulamalar HVAC, cihaz, spor malzemeleri ve özel araçlar gibi metal işleme Panodan çerçeveye yapıştırma, döşeme bağlantısı, harf yapıştırma ve çerçeve montajı gibi tabela üretimi Plastikler, kompozitleri ve toz boyaları metale yapıştırma Genellikle, montaj için daha uzun bir açıklığa ihtiyaç duyulan daha büyük parçalar için kullanılır 10 Dakikalık Çalışma Ömrü ile 38 Dakikada Yapısal Mukavemet Az kokuya ve yanıcı olmayan özelliklere sahip olan 3M™ Scotch Weld™ Az Kokulu Akrilik Yapıştırıcı DP8810NS tipik akrilik yapıştırıcılara kıyasla daha güvenli bir çalışma ortamına katkıda bulunur. Eklenen sarkma yapmama özelliği, yapıştırıcının tam olarak istediğiniz yere uygulanmasını ve uygulama veya yapıştırma işlemleri sırasında hareket etmemesini sağlar. Ürünün oda sıcaklığında 18 aylık raf ömrü envanter yönetimini kolaylaştırır. Akrilikle Kolay Yapışma Genellikle epoksi yapıştırıcılar veya epoksi tutkal olarak adlandırılan akrilik yapıştırıcılar, bazı durumlarda 2 bölüm epoksiden biraz daha düşük yapışma sağlamasına rağmen, mükemmel yapışma mukavemeti ve dayanıklılığı sağlayan iki parçalı yapıştırıcılardır. Bununla birlikte, akrilik yapıştırıcılar, daha yüksek kuruma hızı, yağlı veya hazırlıksız yapıştırma yüzeyleri için daha yüksek tolerans ve hemen hemen tüm plastikler de dahil olmak üzere çok çeşitli malzemelere yapışma yeteneği dahil, kullanımlarını kolaylaştıran çeşitli özelliklere sahiptir.