1. Tüm ürünler

3M™ Scotch-Weld™ Epoksi Yapıştırıcı DP920 Kirli Beyaz, 37 mL, kutu başına 12 adet

3M Stok Kodu 62282014356
  • Minimum yüzey hazırlığı ile bağ kurar
  • Yüksek çekme, soyulma, darbe, titreşim ve yorulma mukavemeti sağlar
  • Minimal malzeme ziyanı ve maksimum kullanım ömrü için dağıtım esnasında karışır
  • Ortalama viskozite, sarkma yapmayan formülü kolay ve hassas dağıtım sağlar
 More...
Özellikler
72 Derece F'da (22 Derece C) Kesme Dayanımı
3700 Libre-Kuvvet/Kare İnç
Açılma Süresi
20 dakika @ 72 F (22 C)
Alev Geciktirici
UL94 HB
Ay Bazında Raf Ömrü (üretim tarihinden itibaren)
12
Depolama Sıcaklığı
72 Fahrenhayt Derece
Endüstriler
Yapı, Tüketici Malları, Elektronik Eşyalar, Genel Endüstriyel, Metal İşçiliği, Asker ve Devlet, Özel Taşıt, Ulaştırma
Fiziki Form
Akışkan Sıvı
Hacim
37 ml
İç Mekan/Dış Mekan
Her ikisi
Koli başına Ünite
12
Marka
Scotch-Weld™
Tam Kürlenme
48 Saat @ 72 F (22 C)
Ürün Formu
Her Biri
Ürün Tipi
Epoksi Yapıştırıcı
Yapıştırıcı Tipi
Epoksi
Detaylar
  • Minimum yüzey hazırlığı ile bağ kurar
  • Yüksek çekme, soyulma, darbe, titreşim ve yorulma mukavemeti sağlar
  • Minimal malzeme ziyanı ve maksimum kullanım ömrü için dağıtım esnasında karışır
  • Ortalama viskozite, sarkma yapmayan formülü kolay ve hassas dağıtım sağlar
  • Birleştirme, yapıştırma, ekleme, onarım, dolgu, panel birleştirme ve sabit disk bileşen montajı için etkili bir sistemdir

3M™ Scotch-Weld™ Epoksi Yapıştırıcı DP920, iki bileşenli, oda sıcaklığında kürlenen, özellikle yağlı metaller ve diğer yüzeylere bağlanmak üzere formüle edilmiş Epoksi Yapıştırıcıdır. 3M'de, yağlı metaller ve düşük yüzey enerjili (LSE) plastikler de dahil olmak üzere 'yapıştırılması zor' olarak kabul edilen yüzeylerle bağ kurmak konusunda ilklere imza attık.

Karışım oranı 2:1'dir ve 20 dakikalık uygulama süresi size kürlenme öncesinde istenilen oturmayı sağlamak için yeterli zamanı sağlar. Kolay ve kontrollü uygulama için ihtiyacınız olan yerde ortalama viskoziteye sahip bir sıvı olarak başlar ve tepeden uygulandığı zaman sarkma yapmayacaktır. Yapışkan tutunma gücüne yaklaşık 3 saatte ulaşır ve 48 saat içerisinde tam olarak kürlenir. En iyi sonuçlar için, her zaman ayrı satılan 3M™ Scotch-Weld™ EPX™ Plus II Aplikatörü ve Nozullarını kullanın. Duo-Pak kartuşundan dağıtım yapılırken hem karışım nozulu hem de aplikatör gereklidir. Epoksi yapıştırıcılar, "yapısal yapıştırıcılar" adı verilen ve poliüretan, akrilik, siyanoakrilat ve diğerlerini de içeren sınıfa üyedir. Epoksiler karıştırıldıkları zaman kimyasal bir zincir tepkimeden geçen ve daha sonra katı plastik bir materyal oluşturmak üzere kürlenen sıvı reaktif polimerlerdir. İki bileşen belirtilen oranda karıştırıldıktan sonra kürleme sürecine girer ve yapışkanın uygulandığı yüzey ve iki yüzeyin gerektiği gibi konumlandırıldığından emin olmak için sınırlı kullanım süresi sunar. Bu "kullanım süresi" bir kaç dakika ile 48 saat ya da daha uzun bir süre arasında olabilir. Bu yapısal yapışkan sınıfı, formüle bağlı olarak yüksek çekme ve soyulma dayanımı ve diğer yapışkanlara göre daha iyi ısı ve kimyasal dayanımı sunar. Isı ile kürlenen epoksiler, oda sıcaklığında kürlenenlere göre daha yüksek ısı ve kimyasal dayanıma sahiptir. Epoksi Yapıştırıcılar bina ve ev inşaatında, hava taşıtı ve otomobil üretiminde, bisiklet, yat, golf sopaso, kayak ve snowboard montajında yaygın olarak kullanılmaktadır ve birçok diğer ev kullanımı ve uygulamaya sahiptir; çevre şartlarına dayanım ile birlikte yüksek güçlü bağların gerekli olduğu neredeyse her yerde. Bu yapışkanlar kullanım kolaylıkları, mekanik dayanımları ve kimyasal dayanımları ile son derece popülerdir. Epoksilere esnek veya sert, şeffaf veya opak, hızlı kuruyan ya da yavaş kuruyan özellikler katmak için formülasyonlar yaratılabilmektedir. Epoksi Yapıştırıcıların bu çok yönlülüğü ahşap, metal, taş ve çeşitli plastiklerin yapıştırılmasında eredeyse bütün gereksinimlerin karşılanmasına yardımcı olmaktadır.

Bizi Takip Edin
Yukarıdaki listede bulunan tüm markalar, 3M tescilli markalarıdır.
Lokasyonu Değiştir
Türkiye - Türkçe