1. Tüm ürünler
 Sonuç 
Baş ve Yüz Koruması

Baş ve Yüz Koruma Çözümleri

Konfor ve uyumluluk

Ürünleri Filtrele
 • Ürün Tipi  
  • + Daha fazlası

 • 3M markası, tehlikeli ortamlarda çalışan herkes için koruyucu baret, yüz siperlikleri, kombinasyonları ve aksesuarlarından oluşan tam bir ürün yelpazesi sunar. Amacımız, en iyi konfor ve güvenlik dengesini sağlamak için ürünlerimizi sürekli olarak geliştirmektir.

  3M, kafa ve yüz korumasında ürün tasarımı konusunda devrim yaratmakta cesur adımlar atmıştır. Ödüllü hafif tasarımı ile 3M, baret kavramını yeni bir konfor ve sağlamlık anlayışına taşımıştır.

 • Diğer Çalışan Sağlığı ve Güvenliği Kaynakları

  Ana sayfa
  Diğer 3M Güvenlik Ürünleri
  Bize Ulaşın


Ürün Kataloğu


Uygulamalar

Videolar


Kaynaklar

 • Bir kask güneş ışığına maruz kaldığında, UV ışınları ve plastik malzeme etkileşimi nedeniyle plastik gövdenin dayanıklılığı belirgin biçimde olumsuz etkilenebilir. Patentli Uvicator teknolojisi, kullanıcıya başlığın aşırı maruz kaldığını ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir.

  Uvicator teknolojisini keşfet
   

 • Avrupa'da tüm kişisel koruyucu donanım (KKD), piyasaya sürülmeden önce 89/686/EEC KKD Direktifi'ne uygun ve CE işaretli olmalıdır.

  Avrupa Güvenlik Standartları listesine git


Ek Kaynaklar

 • Neden 3M Baş ve Yüz Koruma Çözümleri?
  3M, kask pazarında güvenilir bir liderdir. Çok çeşitli sektörler için konforlu, güvenilir ve kullanımı kolay baret ve vizörler sağlıyoruz. Bu baret ve vizörler, diğer kişisel koruyucu donanım (KKD) ürünleriyle uyumludur.

3M'den Baş ve Yüz Koruma Çözümleri

3M markası, tehlikeli ortamlara maruz kalan herkes için eksiksiz bir baret, yüz siperi, kombinasyonları ve aksesuar yelpazesi sunar. Amacımız, optimum konfor ve güvenlik sağlamak için ürünlerimizi sürekli olarak geliştirmektir.