1. Tüm ürünler
 Sonuç 
Solunum Koruması

Solunum Koruması

Sizin kadar sıkı çalışan ürünler.

Ürünleri Filtrele
 • Seçim yapılamıyor

 • 3M en zorlu koşullarda elde edilen benzersiz bir deneyim ile çok çeşitli endüstriyel uygulamalar için en geniş tek kullanımlı maske, yeniden kullanılabilir maske, motorlu ve hava beslemeli maske yelpazesini sunuyor.

 • Diğer İşçi Sağlığı ve Güvenliği Kaynakları

  Ana sayfa
  Diğer 3M Güvenlik Ürünleri
  Bize Ulaşın


İhtiyaç duyduğunuz korumayı seçin


Kaynaklar

 • 3M, 3M Maskelerinin seçimini kolaylaştırmayı ve 3M Gaz ve Buhar filtrelerinin kullanım ömrünü değerlendirmeye yardımcı olmaya yönelik özel bir yazılım tasarlamıştır.

  Kullanım Ömrü Yazılımı ülke sayfalarına git

 • 4 Adımlı Korunma Yolu
  4 Adımlı Korunma Yolu

  Uygun solunum koruyucu donanımın seçilmesi ve belirlenmesi, dikkate alınması gereken çok sayıda faktör olduğundan ürkütücü görünebilir. 4 adımlı yöntemimizle doğru koruma ve konfor seviyesini seçmek kolaydır.

 • Uyumun önemi
  Uyumun önemi

  Tek Kullanımlık, Yarım Yüz veya Tam Yüz Maske (motorlu maskeye takılanlar dâhil) gibi sıkı oturan maskeler (yüz ile sızdırmazlığa dayananlar) takan işçileriniz var mı? Eğer öyleyse, bunları test etmeniz gerekir.


3M'den Solunum Koruması

Solunum Koruyucu Donanım (SKD), yapılacak iş için hem uygun hem de yeterli olmalıdır. Farklı RPE türleri farklı koruma seviyeleri sunar. Yeterli olarak sınıflandırmak için seçilen koruma seviyeleri, tehlikeli maddelere maruziyeti kabul edilebilir bir düzeye indirgemelidir. RPE hem kullanıcılar hem de durum için uygun olmalıdır, örn. kullanıcıya uyması, giyilmesinin rahat olması ve kullanılacağı ortam için yeterince sağlam olması ve diğer KKD'ler ile uyumlu olması gerekir.

Tek kullanımlık ve yeniden kullanılabilir RPE türleri vardır. 3M'den temin edilebilen geniş RPE yelpazesi, etkili, güvenli bir şekilde çalışmanız gereken koruma, konfor, stil ve bakım seçeneklerini seçme şansını sunar.