1. Tüm ürünler
 Sonuç 

İleri Seviye Yapısal Yapıştırıcılar

3M(TM) Scotch-Weld(TM) Yapısal Yapıştırıcılar Hakkında Daha Fazlasını Öğrenin
Güç ve Tasarım için Yapılandırılmıştır

Yapısal Yapıştırıcılarımız, tasarım özgürlüğü, düşük koku ve mevcut olan en kuvvetli yapışmayı sağlarlar. Güvenle Tasarlanmıştır. Uzun Ömürlü Dayanım için Üretilmiştir.

3M UZMANINA SORUN

3M™ Scotch-Weld™ Yapısal Yapıştırıcılar


Lehimlemeye, Mekanik Sabitleme Çözümlerine veya Perçinlemeye Son!

  • Yapıştırmanız neyi gerektirirse gerektirsin, 3M™ Scotch-Weld™ Yapısal Yapıştırıcılar, estetik açıdan iyileştirmenin yanı sıra, size ileri seviye güç, dayanıklılık, düşük koku sağlarlar. Havacılık ve uzaydan mutfak malzemelerine, spor malzemelerinden araçlara varıncaya kadar, çok çeşitli yapıştırıcılarımız tüm tasarım ve imalât ihtiyaçlarınıza cevap verirler.


Ürün Kategorileri

  • Çok çeşitli malzemelere daha hızlı ve daha kolay yapışma. 3M'in Düşük Kokulu yapıştırıcıları akrilik yapıştırıcıların ağır kokularını hafifletirler.

  • En zahmetli uygulama ve koşullar için mümkün olan en yüksek kuvvet ve dayanıklılığı sağlamada, 3M’in devrim niteliğinde Epoksi Yapıştırıcılarını deneyin!.

  • Çok malzemeli kurulumları yapıştırmada, özellikle de kompozit bir malzeme kullanılmakta ise 3M'in Üretan Yapıştırıcıları, yüksek esnekliği ve mükemmel darbe dayanımıyla farklı malzemeleri birbirlerine yapıştırmada idealdir.

  • 3M'in Poliüretan Yapıştırıcıları, yapısal yapıştırıcının gücünü sıcak yapıştırıcıların hızıyla birleştirerek, ahşap, plastik ve daha pek çok malzeme için anında kavrama ve tutuş sağlayan tek bileşenli bir nem-kürleyici yapıştırıcıdır.

  • 3M'in Hızlı Yapıştırma çözümleri, oda sıcaklığında 5-10 saniye içinde yüksek yapıştırma gücüne ulaşırlar. Yalnızca germe kuvvetine ihtiyaç duyulan uygulamalarda metal, plastik ve kauçuk parçaları yapıştırmada da idealdirler.

  • Diş tutturma, boru mühürleme, bileşik tutturma ve contalama işlemlerinde oturma ve mühürleri sıkı bir biçimde gerçekleştiren çok çeşitli bir 3M Havasız Yapıştırıcılar seçkisi yapıştırma ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırdır. Sızdırmalardan ve gevşek bağlayıcılardan kaynaklı aksatıcı, hesapta olmayan zaman kayıplarına ve masraflara dur deyin.

  • Üstün cam ve metal yapışmasına gereksinim duyduğunuzda, işe film ve sıvı yapıştırıcılar için kolay uygulamalı bir primerle başlayın. 3M™ Scotch-Weld™ Metal Primer 3901 metaller için korozyon koruması ve dış faktörlere karşı karşı direnç sağlar.


Çok malzemeli kurulum için 3M yapısal yapıştırıcıları hakkında daha fazlasını öğrenin

Kompozit Malzeme Uygulamaları için Yapıştırıcılar


Optimal çok malzemeli kurulumlar için tasarlanan 3M yapıştırıcıları hafif, yüksek performanslı tasarımlarınız için uygundur .


Bizimle İrtibata Geçin
Biz yardım için buradayız.

Projeniz için doğru ürünü bulmada yardıma mı ihtiyacınız var? Ürüne, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa, ya da bir 3M teknik uzmanıyla işbirliğine girmek istiyorsanız bizimle irtibata geçebilir, ya da bize şu numaradan ulaşabilirsiniz: 0800 211 70 14 / 0216 538 07 77.


Yapısal Yapıştırıcıların Nasıl İşlediğini Görün


Daha Fazla Bilgiye mi İhtiyacınız Var?


3M Uzmanına Sorun

İlginiz için teşekkürler! Uzmanlarımızdan birinden hangi ürünün kullanılacağı konusunda özel bilgi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurarak, sorunuzu veya yorumunuzu iletin.İlginiz için teşekkürler! Uzmanlarımızdan birinden hangi ürünün kullanılacağı konusunda özel bilgi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun veya aşağıdaki sorunuzu veya yorumunuzu girin.


Aksi belirtilmedikçe tüm alanlar zorunludur.

  • Bu formda sağladığınız bilgiler talebinizi cevaplamak için ve sadece Internet Gizlilik Politikası'nda anlatıldığı şekilde kullanılacaktır.

  • 3M UZMANINA SORUN
3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Amacımız, isteğinize 24 saat içinde cevap vermektir. Bununla birlikte, bazı sorularınız için, size en doğru yanıtı ulaştımak adına daha fazla araştırmaya ihtiyaç duyabiliriz.

Bizi Takip Edin
Yukarıdaki listede bulunan tüm markalar, 3M tescilli markalarıdır.
Lokasyonu Değiştir
Türkiye - Türkçe