1. Tüm ürünler
 Sonuç 
 • Tekrar Kullanılabilir Solunum Maskeleri
 • yeniden kullanılabilir maskeler

  Tekrar Kullanılabilir Maskeler

  3M yüzünüzü konforlu, uyumlu ve güvenilir bir şekilde korur.

  • Yarım ve Tam Yüz Maskeleri kullanım kolaylığının yanı sıra üstün değer ve kalitesiyle daha uzun kullanım süresi sağlar. 3M™ Maskeler, detaylı kalite kontrol testlerinden geçer ve devamlı olarak yüksek güvenlik seviyesi sunar.

   Doğru maske ve filtre türü seçimi, çalışma ortamınıza ve kişisel gereksinimlerinize göre değişiklik gösterir. 3M, optimum sonuç almanıza yardımcı olacak korumayı seçmeniz konusunda size destek olabilir.

  • Diğer Çalışan Sağlığı ve Güvenliği Kaynakları

   Ana sayfa
   Diğer 3M Güvenlik Ürünleri
   Bize Ulaşın

  • 3M™ 6000 Serisi Tam Yüz Maskesi

   3M™ Tam Yüz Maskesi 6000 Serisi

   Kullanımı kolay ve giyilmesi rahattır. Soluk verme portu, dayanıklılığın artmasını sağlar ve temizliği de kolaydır. Üç ebat olarak satılan tüm maskeler, bireysel ihtiyaçlarına bağlı olarak gazlara, buharlara ve partiküllere karşı koruma için, geniş bir ikiz hafif filtre gamına bağlantıya olanak veren 3M™ Geçmeli Bağlantı Sistemine sahiptir.

   Ürünleri göster

  • 3M™ 7907S Yeniden Kullanılabilir Tam Yüz Maskesi

   3M™ 7907S Tam Yüz Maskesi

   3M™ 7907S Yeniden Kullanılabilir Tam Yüz Maskesi, yüz ve solunum yollarının korunmasını gerektiren zor işler için dayanıklılık ve güvenlik sunmaktadır. Maske özellikleri arasında altı kayışlı kafa koşum takımı, çizilmeye ve darbeye karşı dayanıklı vizör ve son derece dayanıklı yüz maskesi bulunmaktadır.

   Ürünleri göster


  • 3M™ 6500 Serisi Yarım Yüz Maskeleri

   3M™ Yarım Yüz Maskeleri 6500 Serisi

   Olası en zorlu ve kirli çalışma ortamları için tasarlanmıştır. Üretken ve korumalı kalın - 6500 Serisi, sağlam, hafif dokulu silikon yüzey contası ve sağlam gövde yapısı ile dayanıklılık ve dengeyi sunar. 6500 Serisinin iki versiyonu mevcuttur: Hızlı Açma Mandallı Düşürme Mekanizmasına sahip 6500QL Serisi ve 6500 Serisi (Standart). Her iki versiyonun da üç ebadı vardır.

   Ürünleri göster

  • 3M™ Bakım Gerektirmeyen Yarım Yüz Maskeleri 4000 Serisi

   3M™ Bakım Gerektirmeyen Yarım Yüz Maskeleri 4000 Serisi

   Parça montajı veya bakım gerektirmeden bu basit, hafif, dengeli maske tipik olarak çeşitli endüstrilerde bulunan bir dizi gaz, buhar ve parçacıklara karşı güvenilir solunum koruma sağlar. Benzersiz bir yapıştırılmış karbon teknolojisi, maskenin yüze tam oturmasını ve diğer birçok koruyucu donanım tipine kolayca takılmasını sağlar; böylelikle rahatsız edilmeyen bir görüş alanı ve daha rahat bir çalışma hayatı sunar.

   Ürünleri göster

  • 3M™ Yarım Yüz Maskeleri 6000 Serisi

   3M™ Yarım Yüz Maskeleri 6000 Serisi

   Ekonomik, az bakım gerektiren, kullanımı kolay ve hafif. Üç ebat olarak satılan tüm maskeler, bireysel ihtiyaçlarınıza bağlı olarak gazlara, buharlara ve parçacıklara karşı koruma için geniş bir ikiz filtre yelpazesine bağlantıya olanak veren 3M™ Geçmeli Bağlantı Sistemine sahiptir. 3M’in 6000 serisi yarım yüz maskeleri, daha fazla rahatlık ve esneklik için 3M™ Hava Beslemeli Sistemlerle de kullanılabilir.

   Daha fazla ürün göster

  • 3M™ 7500 Serisi Yarım Yüz Maskeleri

   3M™ Yarım Yüz Maskeleri 7500 Serisi

   3M'in 7500 Serisi Maskeleri, rahatlık bakımından yeni bir standart getirmiştir. Bu yüz maskesi, kullanıcıyı göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır. Yumuşak sızdırmazlık yüzeyine sahip eşsiz 3M™ Cool Flow™ Ventil ile birlikte, kullanıcı konforunu ve yüz uyumunu arttırır. Azaltılan solunum direnci maskede ısı birikiminin asgariye indirilmesine yardımcı olur ve rahatınızı artırır.

   Daha fazla ürün göster


  Parçacık Filtreleri

  Toz, sis, buğu, duman, biyolojik parçacık gibi aerosolleri filtreler. Bazı filtrelerin ayrıca rahatsız edici seviyede ki gaz ve buhar tutma özellikleri vardır.

  Gaz / Buhar Kartuşları

  Yalnızca gaz ve buharları filtreler. Farklı gaz ve buhar türleri için farklı kartuş çeşitleri vardır

  Videolar


  Kaynaklar

  • Maske Seçime ve Kullanım Ömrü Yazılımı

   3M, 3M™ Maske Filtrelerinin kullanım ömrünü değerlendirme ve uygun maskeyi seçmekte yardım sağlayabilir.

   Kullanım Ömrü Yazılımı ülke sayfalarına git

  • Koruma ve Bakım

   Koruma ve Bakım

   3M Yeniden Kullanılabilir Solunum Donanımı, kullanıcı için koruma ve optimum performans sağlayan düzenli kontrol ve bakım gerektirir. Maskenizi nasıl kontrol edeceğinizi ve bakımını yapacağınızı öğrenin.

  • 4 Adımlı Korunma Yolu

   4 Adımlı Korunma Yolu

   3M'de Maske seçiminin karışık gelebileceğinin farkındayız. 4 adımda esnek iş sürecini yönetilebilir parçalara bölüyoruz.


  Ek Kaynaklar

  • Filtre Renk İşaretleme

   Beyaz – Parçacık Koruması
   Kahverengi – Organik Buhar Koruması
   Gri – İnorganik Buhar Koruması
   Sarı – Asit Gazları Koruması
   Yeşil – Amonyak ve Türevleri
  • Gaz ve buhar filtrelerinizi doğru zamanda değiştirmek önemlidir; Filtrenin daha uzun süre kullanılması maskeye zarar verebilir. Kullanım Ömrü, bir filtre setinin değiştirilmeleri gerekmeden önce ne kadar süre kullanılabileceğini tanımlamak için kullanılan terimdir.

   Bireysel maruziyet ve solunum kullanım modellerine dayalı hizmet ömrünü belirtmek için tasarlanmıştır.

   • Filtrelerinizi ne zaman değiştireceğiniz belirlemeyi sağlayan etkili ve verimli görsel bir araç
   • İlave gönül rahatlığı sağlamaya devam eder ve şirketinizin maske politikası ve endüstri düzenleyici gerekliliklere uygunluğu artırmaya yardımcı olur
   • Standart 3M Gaz ve Buhar Filtrelerinde bulabildiğiniz özellikler ARTI belli organik gaz ve buharlara karşı A1 (6051i) ve A2 (6055i) organik buhar filtreleri CE onaylıdır

  3M'den Yeniden Kullanılabilir Maskeler

  3M Tekrar Kullanılabilir Maske yelpazemiz, çalışanlarınızı endüstriyel gazlara, buharlara ve parçacık tehlikelerine karşı korurken çalışan verimliliğinizi de arttırır.

  3M, herhangi bir iş ortamının ihtiyaçlarını karşılayan yeniden kullanılabilir tam bir ürün yelpazesi sağlar. Yarım veya tam yüz maskesi yeniden kullanılabilir solunum maskeleri, hem parçacıklara hem de gazlara ve buhara karşı koruma sağlar.

  Bizi Takip Edin
  Yukarıdaki listede bulunan tüm markalar, 3M tescilli markalarıdır.
  Lokasyonu Değiştir
  Türkiye - Türkçe