1. Türkiye
 2. 3M Elektronik

3M Elektronik

veri merkezinde tablet kullanan kadın
Yarının dünyasına güç verecek cihazları bugün geliştirmenize yardımcı.
Elektronik Ürünleri Görüntüle

Elektronik Pazarları

Birer birer inovasyonlarla yaşadığımız dünyayı değiştiriyoruz.

Müşteri hizmetlerinden, uçaklara ve ameliyatlara kadar dünyada gittikçe daha fazla otomasyon kullanılıyor. Yazılım ve elektronik, devrimin ön saflarında. 3M'de, sadece bugün sahip olduğumuz elektroniği iyileştirmeyi değil, yenilikler getirmeyi ve yarının teknolojisini de ilerletmeyi hedefliyoruz.

Veri Merkezi (ABD;İngilizce)

Endüstriyel Üretim


    • Birer birer inovasyonlarla yaşadığımız dünyayı değiştiriyoruz.

     Müşteri hizmetlerinden uçaklara ve ameliyatlara kadar dünyada gittikçe daha fazla otomasyon kullanılıyor. Yazılım ve elektronik, devrimin ön saflarında. 3M'de sadece bugün sahip olduğumuz elektroniği iyileştirmeye değil, yenilikler getirmeyi ve yarının teknolojisini de ilerletmeyi hedefliyoruz. Mobil cihazınızın ekranını daha temiz ve parlak yapmak ya da kritik öneme sahip elektronik sistemlerin acil durumlarda çalışmasını sağlamaya yardımcı olmak. Piyasaya yeni ürünler sunarak, yeni nesil elektronik ürünlerin geliştirilmesine yardımcı oluyoruz. 


    İnovasyon Hikayeleri

    İnovasyon Hikayeleri


    3M'deki Elektronik Pazarları Hakkında

     

    • 3M olarak geleceğe güç katacak fikirleri geliştirmenize olacak uzmanlığa sahibiz. Projektörler ve kulaklıklardan iletken bantlara ve veri merkezi soğutmaya kadar, maliyetlerinizi yönetmenize ve tasarım sorunlarınızı çözmeye yardımcı olabiliriz. Yüksek yansıtıcı filmlerimiz ürünlerinizin daha parlak görünmesini sağlarken, daha fazla güvenilirlik için Novec™ akışkanları cihazları soğutmaya yardımcı olur. Müşterileriniz daha iyi üretmenize katkı sağlamada kararlıyız.