1. Türkiye
 2. Tedarikçiler ve İş Ortakları

3M Tedarikçileri ve İş Ortakları

 

Mevcut 3M Tedarikçileri ve İş Ortakları

3M bCom - Müşteri Portalı

3M bCom, Kanal Ortaklarının 3M ile İşlerini kolaylaştırmak amacıyla tasarlanmış bir web sitesidir. bCom'da 3M ürün kataloğunu görüntüleyebilir, fiyatları ve stok durumunu kontrol edebilir, sipariş verebilir, siparişlerinizi ve gönderilerinizi takip edebilir, fatura numaralarınızı görüntüleyebilir, 3M haberlerini kontrol edebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. 3M bCom en güncel verilerle 7/24 hizmetinizdedir. 3M'in doğrudan satın alma müşterisiyseniz, bCom'a kişisel kayıt kodunuzu istemek için buraya tıklayın.


İş Ortağı Olun

 

 • Ürün ve buluş ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olmak için sizinle iş ortağı olmaktan büyük memnuniyet duyacağız. Başlamak için 3M Müşteri Hizmet Temsilcinizden bir yetkilendirme kodu almanız gerekmektedir..

  Yetkilendirme kodunuzu aldıktan sonra bir sonra bir 3M İş Ortağı olmak için kayıt yaptırabilirsiniz. Lütfen bize ulaşın.

   


Tedarikçi Olun

 

 • 3M, dünyanın her yerindeki insanların yaşamlarını etkileyen ürünler geliştirmek için fikirleri ve insana dair sezgilerini birleştirir. Bunu kaliteli tedarikçilerimiz olmadan yapamazdık.

  Tedarikçi 3M olmayı öğrenmek için buraya tıklayın ihtiyacı bir tedarikçi ve nasıl 3M için şirket tanıtmak için olmak.

  Tedarikçi Kaynakları

  Tedarikçi Sorumluluğu Kodu