1. Türkiye
 2. 3M Ticari Çözümler

3M Ticari Çözümler

Uçağın havadan görünümü
Markanızın etkisini artıracak güçlü çözümler.
Ticari Çözümler Ürünlerini Görüntüle

Ticari Çözüm Pazarları

Rekabet avantajımıza sahip olun.

İşimiz, işletmenizi desteklemek. Buenos Aires'ten Pekin'e, müşterilerinize güvenli, istikrarlı bir deneyim sunabilmeniz için kapsamlı çözümler sunuyoruz. Tesisinizin daha temiz, çalışanlarınızın daha güvenli, markanızın daha akılda kalır olmasını sağlıyoruz.


 • Rekabet avantajımıza sahip olun.

  İşimiz, işletmenizi desteklemek. Buenos Aires'ten Pekin'e, müşterilerinize güvenli, istikrarlı bir deneyim sunabilmeniz için kapsamlı çözümler sunuyoruz. Tesisinizin daha temiz, çalışanlarınızın daha güvenli, markanızın daha akılda kalır olmasını sağlarız. Tesisinizi, çalışanlarınızı ve itibarınızı koruyabilmeniz için, teknolojimizi şirketinizin gücüne güç katıyor.


İnovasyon Hikayeleri

 • Daha iyi su, daha iyi iş demektir.

  3M™ ScaleGard™ HP Sistemi safsızlıkları ve mineral oluşumunu azaltarak yüksek kalite dengeli su sunar ve mutfak ekipmanı bakım çağrılarını sınırlandırır.

 • Her durumda kontrolü ele alın.

  Kaya matkaplarından terapi amaçlı sağlık ekipmanlarına kadar çeşitli uygulamalarda, 3M™ Gripping Material ürünleri çekişi artırır, kaymayı önler ve kavrayışı güçlendirir.

 • Kıymetli kargo yüklerini korumada son nokta.

  Scotch® Koli Bandı. Yapışkan gücü ve performansıyla ürününüzün müşterilere gönderdiğiniz gibi ulaşacağından emin olabilirsiniz.

 • Sürdürülebilir sert zemin bakım ustalığı.

  3M, verimliliği ve sürdürülebilirliği artıran ve işçilik maliyetlerini azaltan kapsamlı bir sert zemin bakım ürünleri serisine sahiptir.

İnovasyon Hikayeleri


3M Ticari Çözümler Pazarı Hakkında

 

 • 3M olarak markanızın gücünün ve potansiyelinin farkına varmanıza yardımcı olacak uzmanlığa sahibiz. Müşterilerinize en yüksek kalite deneyimi sunabilmek için ihtiyacını olan zemin bakım, temizlik, görsel ve güvenlik çözümlerini geliştirmek üzere bakım-onarım uzmanlarıyla iş ortaklığı yapmaktayız. Süngerlerimiz, ovma ürünlerimiz ve zemin paspaslarımız mümkün olan en parlak zeminleri ve en temiz mutfakları sunabilmenize yardımcıdır. Yüzey hazırlama pedleri, zemin koruyucular ve toz bezleri ofis binanızı ya da okulunuzu ilk günkü gibi temiz tutar. Güvenlik paspaslarımız ve kaymayı önleme teknolojimiz çalışanlarınızı ve itibarınızı güvende tutmaya yardımcıdır.