1. Türkiye
  2. 3M Otomotiv

3M Otomotiv

Man holding brake disc
Bugün kullandığınız araçlar için 100 yıldır devam eden inovasyon.
Otomotiv Ürünlerini Görüntüle

Otomotiv Pazarları

İsteğiniz sonucu ilk seferinde, her defasında, tam olarak alın.

İtibarınız faaliyetlerinizin devamlılığını sağlar ve sizi rakiplerinizden ayırır. Otomotiv üreticilerinin yakıt ekonomisini iyileştirmeye yardımcı olmaktan, araç kaporta uzmanlarının boyama işleminde devrim yaratmalarına yardımcı olmaya kadar, otomotiv sektöründe 100 yılı aşkın deneyimimizle araç tasarımı, üretimi ve onarımının en ince noktalarını biliyoruz.


  • İsteğiniz sonucu ilk seferinde, her defasında, tam olarak alın.

    İtibarınız çok önemlidir. İşlerinizin sürekli devam etmesini sağlar ve rekabette sıyrılmanıza olanak verir. OEM'lerin yakıt ekonomisini iyileştirmeye yardımcı olmaktan, araç kaporta uzmanlarının boyama işleminde devrim yaratmalarına yardımcı olmaya kadar, otomotiv sektöründe 100 yılı aşkın deneyimimizle araç tasarımı, üretimi ve onarımının en ince noktalarını biliyoruz. İşleri, kendinize daha fazla güvenerek üst düzey güvenilirlikle daha iyi yapmanıza yardımcı olabiliriz, böylece itibarınızı korumuş oluruz.


İnovasyon Hikayeleri

İnovasyon Hikayeleri


3M'deki Otomotiv Pazarı Hakkında

 

  • 3M olarak, çalışmanızda size kalite güvencesi veren uzmanız. Oto camlarınızı renklendirmeden, araç sarmadan otomatik boyaya kadar, itibarınızı korumaya yardımcı çözümler sunuyoruz. Araç onarım, otomotiv rötuş ve araç bakım çözümleri ile kaliteli araçları hizmete sunmanızı sağlarız.