1. Türkiye
 2. 3M Otomotiv
 3. 3M ve Festool. Otomotiv Zımparalama Sistemi
3M Otomotiv
Otomotiv Zımparalama Sistemi: Yüksek verimlilik birinci sınıf kaliteyle buluşuyor.

Otomotiv Zımparalama Sistemi: Yüksek verimlilik birinci sınıf kaliteyle buluşuyor.

3M Oto Tamir ve Bakım Divizyonu ve Festool Otomotiv Sistemleri, kapsamlı ürün portföylerini birleştiriyor.
3M'in aşındırıcıları ve boya finisaj ürünleri ile gelişmiş alet teknolojisine dair merkezi, yüksek kaliteli, ihtiyaç odaklı teklifi, boyahane gereksinimlerine ve taleplerine bir yanıt sağlar.

Bu, bir araba onarım sistemiyle bir arada ilerleyen ürün çeşitliliği ve verimliliği açısından tamamen yeni bir standart oluşturuyor.

Tutarlı bir şekilde yüksek kalite sunmak için güvenilir iş akışları.

 • Başarınızı çözümlerimiz üzerine inşa edin

  Uzmandan evrensel uzmana.

  En yüksek talepleri bile karşılayacak neredeyse sonsuz bir ürün yelpazesi vardır. Yüksek kaliteli kapsamlı bir ürün portföyü: Setler halinde çözümlerden 3M™ aşındırıcılara ve boya finisaj ürünlerine kadar uzanır.

  Avantajdan kâra.

  Standartlaştırılmış iş akışlarımız, tüm servisler için hızlandırıcıdır. Yüzey işlemede süreçleri basitleştirir ve herhangi bir onarımı önemli ölçüde daha hızlı bir şekilde sonuçlandırır. Sonuçları yeniden üreten ve üstün verimlilik sağlayan basit süreçler.

  Her şey dahil hizmet.

  Her şey dahil HİZMET, kalite ve güvenilirlik kadar Festool aletlerinin bir parçasıdır. Ürünlerinizi satın aldıktan sonraki 30 gün içinde kaydettirirseniz, size zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan kapsamlı bir hizmet paketinden yararlanırsınız. Bu, her aletin sadece iyi bir yatırım olmadığı, aynı zamanda güvenli olduğu anlamına gelir.

  Farkı Yaşayın.

  Kârlılık + Verimlilik: İyileştirilmiş toz ayırma ve iş istasyonu organizasyonu, yeniden işlemeyi ve boşa harcanan zamanı azaltmaya yardımcı olarak kârlılığınızı artırır.

  İş Sağlığı + Güvenlik: Sistem, gelişmiş ergonomi de dahil olmak üzere teknisyenin güvenliği düşünülerek tasarlanmıştır. Hepimizin rahatlık duyacağı bir şey.Otomotiv Uygulamaları için Optimize Edilmiş Sistemler

Otomotiv Zımparalama Sistemi tamirci, boyacı ve parlatıcı için özelleştirilmiş setler mevcuttur. İşiniz artık daha temiz, daha güvenli, daha verimli ve daha kârlı.

Tüm bileşenler ayrıca ayrı olarak da temin edilebilir; ancak setler size tek seferde eksiksiz çözümü sunacaktır.

 • ROTEX RO 150'yi kapsayan elektrikli kaporta kumlama setinin harika sonuçları sizi heyecanlandıracak. Bu, çok yönlü bir settir, kurulum ve sökme işlemlerinin kısa süresinin yanı sıra kolay yedek taban değişimi sayesinde daha hızlı olmanızı sağlar.

 • Basınçlı hava kullanımı için düşük maliyetle birleştirilmiş LEX 3 içeren Havalı boya hazırlığı seti ile yüksek işleme verimliliğinin keyfini çıkarın.

  Toz kontrolü, titreşim kontrolü ve balata freni sayesinde, ETC EC 150 ile Elektrikli boya hazırlığı seti, kullanım ve sağlık bilinci söz konusu olduğunda kendi sınıfını oluşturur.

 • Anında mükemmel bir finisaj elde edin. Yüksek parlaklık seti sayesinde tüm boya sistemleri ve renk tonu karışıklığı için mümkündür. Standart iş akışı, az çabayla kusursuz bir polisaj sonucu sağlar.

 • Kuru ve patlayıcı tozlar atmosfere gitmez, hepsi güvenlik setinin alev geciktirici plastik konteynırına alınır. Vakum ünitesi, yangın ve patlama riskini en aza indirir; böylece boyahanenizi aktif olarak korur. Güvenlik seti, işyeri organizasyonuna dair en iyi örnektir ve %30'a kadar daha hızlı çalışma taahhüt eder.

 • 90 dakikada çok şey olabilir. Örneğin, küçük hasar onarımları tamamlanabilir. Nokta onarım setini kullanılarak, 3,5 cm boyutuna kadar olan onarımlar, yalnızca bir set ve tek bir aletle anında tamamlanabilir. Nokta onarım setinin ortaya çıkardığı ek iş, doğal olarak verimliliği ve kârı da artırır.


Her şey dahil Garanti ile tanışın.

 • Tamamen sorunsuz bir hizmet

  Festool'un her şey dahil GARANTİSİ, aletleriniz için tamamen bakım gerektirmeyen bir paket sunar*. Böylece işinize tamamen konsantre olabilirsiniz. Çünkü boyahanelerde yalnızca aletlerden daha fazlasına ihtiyacı vardır.

  * Festool makinenizi satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde her şey dahil GARANTİ için çevrimiçi olarak kaydedin ve hizmet hüküm ve koşullarını kabul edin. Kısıtlamalar ve hizmet hüküm ve koşulları hakkında daha fazla bilgi için şu adrese gidin: www.festool.com/service.

  Her şey dahil FESTOOL GARANTİSİ

 • Ürün Yelpazesini Keşfedin

  Otomotiv Zımparalama Sistemini oluşturan tüm harika ürünlere dair daha fazla ayrıntı ve parça numaraları çevrimiçi katalogda bulunabilir.

  Ürünleri Görüntüle

 • Otomotiv Zımparalama Sistemi ile ilgili İngilizce bilgileri keşfedin

  Önemli: Bu Bağlantı yeni bir sekmede açılacak ve 3M İngiltere Otomotiv Zımparalama Sistemi Sayfasına yönlendirileceksiniz. Yerel kaynaklara ve daha fazla bilgiye göz atmak için istediğiniz zaman tarayıcınızda bu sekmeye dönebilirsiniz.

  3M Otomotiv Zımparalama Sistemi

 • Festool Otomotiv Sistemi.

  Otomotiv Zımparalama Sistemi Hakkında Daha Fazla Bilgi ve Ayrıntı

  3M ve Festool Otomotiv Sistemleri, otomotiv hasar onarım sektörüne en iyi şekilde hizmet vermek için küresel bir stratejik iş birliği yaptı. 3M™ Cubitron™ II Aşındırıcılar da dahil olmak üzere, 3M'in sınıfının en iyisi aşındırıcılar yeniliği, artık havalı ve elektrikli zımpara makineleri, polisaj makineleri ve yedek tabanlar, vakumlar ve yüzey hazırlık atölyeleri, toz ayırma özellikleri ve hizmeti de dahil, Festool Otomotiv Sistemleri premium yüzey hazırlık aletleriyle birlikte kullanılabilir.