3M Vinil Elektrik Bantları

6 Products

$doc.localizations.viewProducts (6)

6 Products

Endüstriler

Markalar

Tam Genişlik (Metrik)

Liner Hariç Toplam Bant Kalınlığı (Metrik)

Ürün Rengi

3M™ Temflex™ Vinil Elektrik Bandı 1700P-BASKILI 38 mm x 13,34 m Scotch® Vinil Elektrik Bandı Super 88 Scotch® Vinil Elektrik Bandı Super 33+ Scotch® Vinil Renk Kodlu Elektrik Bandı 35 Temflex™ 1500 Elektrik Izalasyon Bandi 19mm x 20m Siyah Scotch® 22 Ağır İşlere Uygun Vinil Elektrik Bandı - 19 mm x 33 M

İzolasyon Bantları: Profesyoneller için PVC Bant

Elektrik tesisatınızın yalıtımını 3M™ PVC Elektrik Bantlar ile sağlayın. Kabloları ve kanalları sızdırmaz hale getirmek, yalıtmak, demetlemek için çeşitli PVC bantlar. Çeşitli ebat, uzunluk, malzeme ve renklerde mevcuttur. Ticari ve evsel kullanımdan endüstriyel ve elektrik tesislerine kadar her uygulamaya uygun izolasyon bandına sahibiz.

 • Zorlu elektrik ortamlarında kritik performans için Scotch® Super 33+™ PVC Bant kullanın. Agresif basınca duyarlı, kauçuk reçine yapıştırıcısı ve elastik PVC sırtın benzersiz kombinasyonu, hem elektriksel hem de mekanik neme dayanıklı koruma sağlar.

 • Ağır hizmet tipi uygulamalar için Scotch® Super 88 Bant kullanın. Daha kalın ve dayanıklı PVC sırttan ve Scotch® Super 33+™ Bant ile aynı premium sınıf yapıştırıcıdan üretilen ürün, tüm hava koşullarında sağlam performans gösterir ve güvenebileceğiniz bir koruma sağlar.

 • Uzun ömürlü, solmaya karşı dirençli işaretleme ve renk kodlaması için Scotch® Tape 35 kullanın. Çok çeşitli renklerde mevcut olan Scotch® Tape 35, zorlu veya sert koşullarda faz tanımlama, renk kodlama, işaretleme için başvuracağınız çözümdür.

 • Temflex 1500 İzolasyon Bandı
  3M™ Temflex™ 1500 Vinil Elektrik Bandı

  Günlük izolasyon, demetleme ve işaretleme için 3M™ Temflex™ 1500 İzolasyon Bandı kullanın. Bu uygun maliyetli çözüm, kritik olmayan uygulamalarda düşük voltajlı kabloları koruyucu kılıflama, demetleme, işaretleme ve yalıtma için güvenilir performans sunar.

Size yardımcı olmak için buradayız.

Uygulamanız için hangi PVC elektrik bandının en iyi sonucu vereceğine karar vermenize yardımcı olmak istiyoruz. Bir 3M uzmanı, işinizi doğru yaparken ihtiyacınız olan ürünü almanız konusunda emin olmanız için sizinle iletişime geçecektir.

Premium 3M PVC Bantlar

Elektrik bandı.

İzolasyon ve koruma için premium elektrik bantları.

Kaynaklar


kapat  
 • Aksi belirtilmediği takdirde tüm alanların doldurulması zorunludur

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Gönder Gönder

Teşekkür ederiz.

Formunuz başarıyla gönderildi

Özür dileriz.

Gönderilirken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin