3M Tek Kullanımlık Maskeler

9 Products

$doc.localizations.viewProducts (9)

9 Products

Endüstriler

Solunum Maskesi Boyutu

Nefes Verme Valfi

Atanmış Koruma Faktörü

Koruma Düzeyi

3M™ Aura™ Sağlık Solunum Maskesi 1800+ Serisi 3M™ Aura Partikül Solunum Maskeleri 9300+Gen3 3M Partikül Solunum Koruyucu 8000 Serisi 3M™ Aura™ Partikül Solunum Maskeleri 9300+ Serisi 3M™ Partikül Solunum Maskeleri 8000 Serisi 3M™ Partikül Solunum Maskesi 9623, 1/Paket 3M™ Partikül Solunum Maskesi 9623, 3/Paket 3M™ Özel Partikül Solunum Maskeleri 9900 Serisi 3M™ VFlex™ Partikül Solunum Maskeleri 9100 Serisi

Ellerinden gelenin en iyisini yapmalarına yardımcı olun. 3M™ Tek Kullanımlık Solunum Maskesi Çözümlerini seçin.

3M, partiküllere karşı korunmaya yardımcı olmak için tek kullanımlık maskeler olarak da bilinen CE onaylı tek kullanımlık solunum maskelerinden veya filtreli yüz solunum maskelerinden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunar. FFP1, FFP2 ve FFP3'te bulunan modeller ile ihtiyaçlarınız için doğru tek kullanımlık solunum maskesini bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

COVID-19 solunum koruması bilgilerini mi arıyorsunuz?

BİLGİ VE SOLUNUM KILAVUZU EDİNİN

 • Yenilikçi teknolojiler

  3M tek kullanımlık solunum maskeleri, elektrostatik şarj ve rahatsız edici koku koruması içeren saygın filtre ortamı teknolojileriyle bir kalite mirasına sahiptir.

 • Konfor için tasarlandı

  Yüzler farklı şekil ve boyutlardadır. 3M öncelikleri uyum sağlar ve işyerlerinin konfor ve uyumluluğa ulaşmasına yardımcı olabilir. Tek kullanımlık solunum maskelerimiz ayarlanabilir burun klipslerine, çeşitli baş bandı türlerine sahiptir ve bazı modellerde daha fazla konfor sağlamak üzere tasarlanmış yenilikçi 3M™ Cool Flow™ valf bulunur.

 • Kalite elçileri

  3M tek kullanımlık solunum maskeleri, küresel çapta düzenleyici onay kuruluşları tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Sahte ürünlerin bol olduğu bir dünyada, kaliteli tek kullanımlık solunum maskeleri tasarlama ve üretme konusunda 40 yılı aşkın deneyime sahip bir üreticiye güvenin.

 • Sağlık ve güvenlik uzmanları

  Kendini işine adamış solunum uzmanlarımız, mevcut tüm seçenekleri ve çalışanlarınızı karşılaşabilecekleri tehlikelerden korumaya neyin yardımcı olacağını anlamanıza yardımcı olabilir.


Öne Çıkan 3M™ Tek Kullanımlık Solunum Maskeleri

 • 3M Aura Partikül Solunum Maskesi FFP3 Valfli 9332+ ürün resmi
  3M™ Aura Partikül Solunum Maskesi, FFP3, Valfli, 9332+

  Düz katlanır, 3 panelli tasarımda FFP3 koruması sağlar.
  Maske içinde ısı birikimini azaltmak için 3M™ Cool Flow™ Valfi içerir.

 • 3M Aura Partikül Solunum Maskesi FFP2 Valfli 9322+ ürün resmi
  3M™ Aura Partikül Solunum Maskesi, FFP2, Valfli, 9322+

  Düz katlanır, 3 panelli tasarımda FFP2 koruması sağlar.
  Maske içinde ısı birikimini azaltmak için 3M™ Cool Flow™ Valfi içerir.

 • 3M Aura Partikül Solunum Maskesi FFP2 Valfsiz 9320+ ürün resmi
  3M™ Aura™ Partikül Solunum Maskesi, FFP2, Valfsiz, 9320+

  Düz katlanır, 3 panelli tasarımda FFP2 koruması sağlar.

 • 3M Partikül Solunum Maskesi FFP2 Valfli 8822 ürün resmi
  3M™ Partikül Solunum Maskesi, FFP2, Valfli 8822

  Çökmeye dayanıklı, kap şeklindeki tasarımda FFP2 koruması sağlar. Maske içinde ısı birikimini azaltmak için 3M™ Cool Flow™ Valfi içerir.


3M tek kullanımlık solunum maskesi takan bir işçi
Çalışanlarınız. Yüksek performanslı tek kullanımlık solunum maskelerini hak ediyorlar.

Onlara ellerinden gelenin en iyisini yapmalarına yardımcı olmak için ihtiyaç duydukları iç huzurunu sağlayın. İş gücünüz için tek kullanımlık bir solunum maskesi bulma konusunda yardım almak için bugün bize ulaşın.

3M SATIŞ TEMSİLCİSİ İLE İLETİŞİME GEÇİN
Görüntü ayrıntıları için bilgi grafiği verilerine bakın

Bilgi Grafiği Verileri
3M, küresel olarak her gün solunum koruması sahtekarlığıyla mücadele ediyor. 3M, dünya çapında 13.300'den fazla davayı araştırdı, 30 dava açtı ve bunlar 17 geçici kısıtlama emri ve 11 ihtiyati tedbir kararıyla sonuçlandı. 3M'in Tercih Edilen Danışman Ağı'ndaki 30'dan fazla hukuk firması, davaların öne çıkarılmasına yardımcı olmayı teklif etti. Ayrıca 19.100'den fazla yanlış veya aldatıcı sosyal medya gönderisi kaldırıldı, 17.300'den fazla sahte e-ticaret teklifi kaldırıldı ve 300'den fazla aldatıcı internet adresi kaldırıldı.

kapat  

Daha fazla bilgi için kaydolun

 • 3M™, zorlu ve kirli çalışma sahalarından tehlikeli kimyasallara ve partikül kirleticilere kadar uzanan geniş bir yelpazede sektörünüzün ihtiyaçlarını karşılayarak rahatlık, güvenlik ve iç huzuru sunacak şekilde tasarlanmış güvenilir solunum koruması çözümleri sunar. 3M'in yenilikçi güvenlik teknolojilerine sahip, etkili bir solunum koruması programıyla çalışanlarınızın özgüvenini artırın.

 • Bir 3M Uzmanıyla iletişime geçmek için basit formumuzu doldurmanız yeterlidir.

 • 3M'e talebiniz için teşekkür ederiz. Bu formda sağladığınız bilgiler, 3M gizlilik politikası ile tutarlı olarak kişisel bilgileriniz paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızın biri veya bir 3M temsilcisi tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek amacıyla kullanılacaktır.

 • Aksi belirtilmediği takdirde tüm alanların doldurulması zorunludur

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Gönder Gönder

Teşekkür ederiz.

Formunuz başarıyla gönderildi

Özür dileriz.

Gönderilirken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin