1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Kişisel Koruyucu Ekipman
 4. İşitme Koruma
 5. Kulak Koruyucu Fit Testleri
 6. 3M™ PELTOR™ Optime™ Manşonlu Kulaklıklar Problu Test Yastıkları

3M™ PELTOR™ Optime™ Manşonlu Kulaklıklar Problu Test Yastıkları

 • 3M™ PELTOR™ Optime™ Manşonlu Kulaklıkların oturma testi için bir prob tüpü ile özel olarak modifiye edilmiştir
 • HPE etkinliğini ölçmek için 3M™ E-A-Rfit™ Doğrulama Sistemi ile kullanım için
 • Kulak tıkacı olarak kullanılmamalıdır
 • Çoklu kullanıma uygundur ve hijyenik mendillerle temizlenebilir
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Ambalaj
Packaging
Ürün Rengi
Product_Color
Ürün Serisi
Product_Series
Ürün Tipi
Product_Type
Uygun Ürünler
 Ambalaj, Ürün Rengi, Ürün Serisi  Ürün Tipi
Ürün Sonuçları
Kapat
Özellikler
Ambalaj
Kutu
Kutu Adedi
2
Önerilen Sektör
Otomotiv, Ticari Binalar, Yapı, Tasarım ve İnşaat, Gıda İşleme, Genel Üretim, Ağır Altyapı, Endüstriyel Bakım, Metal Üretimi, Askeri Bakım, Onarım ve Operasyon (MRO), Madencilik, Petrol ve Gaz, Farmasötik, Taşımacılık
Önerilen Uygulama
Sağlık ve Güvenlik Testi
Ürün Rengi
Siyah
Ürün Serisi
X Serisi
Ürün Tipi
Problu Test Yastığı
Ürün Özellikleri
 • 3M™ PELTOR™ Optime™ Manşonlu Kulaklıkların oturma testi için bir prob tüpü ile özel olarak modifiye edilmiştir
 • HPE etkinliğini ölçmek için 3M™ E-A-Rfit™ Doğrulama Sistemi ile kullanım için
 • Kulak tıkacı olarak kullanılmamalıdır
 • Çoklu kullanıma uygundur ve hijyenik mendillerle temizlenebilir
 • Etkili koruma aşınmasını test etmek için Optime Serisi Manşonlu Kulaklıklara kolayca tıklayın

3M™ PELTOR™ Optime™ Manşonlu Kulaklıklar Problu Test Yastıkları, 3M PELTOR Optime Serisi Manşonlu Kulaklıklar için bağımsız çalışan uyum testi yapılabilmesi için bir prob tüpü ile özel olarak tasarlanmıştır.

3M™ PELTOR™ Optime™ Manşonlu Kulaklıklar Problu Test Yastıkları, 3M PELTOR Optime Serisi Manşonlu Kulaklıklar için bağımsız çalışan uyum testi yapılabilmesi için bir prob tüpü ile özel olarak tasarlanmıştır. 3M™ PELTOR™ Manşonlu Kulaklıklar Problu Test Yastıkları, 3M™ E-A-Rfit™ Çift Kulak Doğrulama Sistemi ile uyum testine olanak sağlamak için 3M™ PELTOR™ X Serisi Manşonlu Kulaklıklara (ayrı satılır) kolayca takılır. Tüm sistem, 3M PELTOR X Serisi Manşonlu Kulaklıkları takarken çalışanın kişisel azaltma derecesine (PAR) dayalı olarak bir geçme veya kalma derecesi verir. Bu yastıklar, işverenlerin manşonlu kulaklıkların sağladığı koruma seviyesini belirlemesine yardımcı olmak için özel olarak 3M PELTOR X Serisi Manşonlu Kulaklıklarla birlikte kullanılır. Çalışanlar, iş yerinde kullandıkları 3M PELTOR X Serisi Manşonlu Kulaklıkları getirebilir, operatöre yastıklarını çıkarıp muayene ettirebilir, bunları uygun problu test yastıklarıyla değiştirebilir ve uygunluk testi yaptırabilir. 3M™ E-A-Rfit™ Çift Kulak Doğrulama Sistemi, problu test yastıklarını kullanarak, çalışanların kulağının içinden kulak tıkacının etkinliğini ölçer ve doğru nicel sonuçlar sunar. Bu problu test yastıkları yalnızca sistemle kullanım içindir ve kulak tıkacı olarak kullanıma uygun değildir. Yeniden kullanıma uygundurlar, bakımı yapılabilir ve 3M™ Peltor™ hijyen bezleriyle temizlenebilirler.

Kaynaklar
Veri Sayfaları
Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.