1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Kişisel Koruyucu Ekipman
 4. Kaynak Koruması
 5. Otomatik Kararan ve Pasif Kaynak Lensleri
 6. 3M™ Speedglas™ Otomatik Kararan Kaynak Filtreleri 9100 Serisi

3M™ Speedglas™ Otomatik Kararan Kaynak Filtreleri 9100 Serisi

 • Mevcut seçenekler
 • | Kimlikler için ürün seçeneklerini belirleyin.

3M™ Speedglas™ Kaynak Başlığı 9100 Serisi ile kullanım için tasarlanmış, çoğu ark kaynağı türü için uygun, otomatik kararan kaynak filtresi

Tüm filtre görüş alanında minimum bozulma

Rakipsiz geçiş güvenilirliği için ark algılama hassasiyeti istediğiniz şekilde ayarlanabilir. 0,1 ms'lik geçiş süresi (açıktan koyuya).

Daha fazla görüntüle

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • 3M™ Speedglas™ Kaynak Başlığı 9100 Serisi ile kullanım için tasarlanmış, çoğu ark kaynağı türü için uygun, otomatik kararan kaynak filtresi
 • Tüm filtre görüş alanında minimum bozulma
 • Rakipsiz geçiş güvenilirliği için ark algılama hassasiyeti istediğiniz şekilde ayarlanabilir. 0,1 ms'lik geçiş süresi (açıktan koyuya)
 • Taşlama ve kesme modlarına sahiptir. Punto kaynak konfor modu uzun süreli punto kaynak uygulamaları esnasında göz yorgunluğunu en aza indirmeye yardımcı olur
 • Değişken koyu tonlar 5, 8 ve 9-13. Açık ton 3
 • Gecikme işlevi, koyudan açığa geçiş süresini ayarlar

3M™ Speedglas™ 9100 Serisi Otomatik Kararan Kaynak Filtreleri, 3M™ Speedglas™ Kaynak Başlığı 9100 Serisi kullanan profesyonel kaynakçılar için tasarlanmıştır. 5, 8-13 koyu ton aralıkları ile taşlama ve kesme modlarını içeren bu filtreler, çoğu ark kaynağı işleminde kullanım için idealdir.

3M™ Speedglas™ Kaynak Başlıkları 9100 Serisi ile kullanım için yedi değişken koyu tonlu (5, 8 ve 9-13) otomatik kararan bir filtre için, 3M™ Speedglas™ Otomatik Kararan Filtreler 9100 Serisini tercih edin. Profesyonel kaynakçılar için üretilmiştir ve MMA, MIG/MAG, TIG ve plazma kaynağı gibi çoğu ark kaynağı işlemi için uygun olan 73 mm x 107 mm'lik bir görüş alanı sunar. 3M™ Speedglas™ Otomatik Kararan Kaynak Filtreleri 9100 Serisi, filtre görüş alanının tamamında tek tip gölgeleme ve minimum bozulma gibi olağanüstü optik kalite geleneğimizi sürdürüyor. Kullanılabilir bir dizi ayar ile kullanıcı her görev için doğru modu seçebilir. Bu, göz yorgunluğunu azaltmaya ve her kaynağın kalitesini yükseltmeye yardımcı olabilir. 3M™ Speedglas™ Otomatik Kararan Kaynak Filtreleri 9100 Serisi, 3M™ Speedglas™ Kaynak Başlıkları 9100 Serisi ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bir gecikme işlevi, koyudan açığa geçiş süresini ayarlar ve herhangi bir tonda sabitlemek mümkündür, örneğin taşlama sırasında ışık durumu 3'te. Otomatik Kararan Lens 0,1 ms'lik bir geçiş süresine (açıktan koyuya) sahiptir ve güvenilir geçiş için ark saptama hassasiyeti ayarlanabilir. Punto kaynak konfor modu da uzun süreli punto kaynak uygulamaları esnasında göz yorgunluğunu en aza indirmeye yardımcı olur. Belirli modellerde, kullanıcıların renkleri daha kolay tanımasını sağlayan 3M™ Speedglas™ Doğal Renk Teknolojisi bulunur. Kaynak öncesinde, esnasında ve sonrasında mükemmel netlik.

Typical Properties

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.