1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Aşındırıcılar
 4. Disk Zımparalar
 5. Film Diskler
 6. 3M™ Trizact™ Finesse-it™ 466LA Film Disk Rulo

3M™ Trizact™ Finesse-it™ 466LA Film Disk Rulo

 • Öngörülebilir finisajla tutarlı sonuçlar
 • Otomotiv vernik, lake, cam, corian ve akrilik katı yüzey finisajında yüksek parlaklık seviyesi elde edin
 • Otomotiv finisajlarına yönelik iki adımlı boya kusuru onarım prosesinde kullanın
 • Mini boy eksantrik dairesel zımpara makinesine takın, polisaja hazır finisaj elde edin
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Tam Çap (Metrik)
Overall_Diameter_Metric
Maks dev/dk.
Max_RPM
Mikron Sınıfı
Micron_Grade
Uygun Ürünler
 Tam Çap (Metrik), Maks dev/dk.  Mikron Sınıfı
Ürün Sonuçları
Kapat
Özellikler
Alt Endüstriler
Otomotiv
Aşındırıcı Malzeme
Silikon Karbür
Delik Yapısı
125C, 143S
Destek Malzemesi
Film
Ek Türü
PSA
Endüstriler
Genel Endüstriyel
Islak ya da Kuru
Islak
Kaplama Tipi
Kapalı Kaplama
Maks dev/dk.
10000
Mikron Sınıfı
A5, A7
Tam Çap (Metrik)
31,75 mm, 34,925 mm
Ürün Formu
Disk
Vakum Desteği
Hayır
Ürün Özellikleri
 • Öngörülebilir finisajla tutarlı sonuçlar
 • Otomotiv vernik, lake, cam, corian ve akrilik katı yüzey finisajında yüksek parlaklık seviyesi elde edin
 • Otomotiv finisajlarına yönelik iki adımlı boya kusuru onarım prosesinde kullanın
 • Mini boy eksantrik dairesel zımpara makinesine takın, polisaja hazır finisaj elde edin
 • Kağıt ve film mesnetli aşındırıcılara kıyasla daha ince finisaj elde edin

Otomotiv vernik, lake, cam, corian ve akrilik yüzeylerinde kaliteli, tutarlı ve polisaja hazır bir finisaj için 3M™ Trizact™ Finesse-it™ 466LA Film Disk Rulo kullanın. 3M mikro replikasyon teknolojisiyle donatılmış 466LA disklerimiz geleneksel aşındırıcıların aksine tutarlı kesim ve ince finisaj sunar. A3, A5 ve A7 olmak üzere üç kum çeşidinde mevcuttur.

3M™ Trizact™ Finesse-it™ 466LA Film Disk Rulo birçok vernik tipi üzerinde kullanılabilir, çoğu finisaj ve proses ihtiyacını karşılar. İdeal kullanım alanı döner aletler ve mini boy eksantrik dairesel zımpara makineleri olan rulolarımız otomotiv vernik, lake, cam, corian ve akrilik malzemelerde kaliteli, tutarlı ve polisaja hazır finisaj sunar. Otomotiv finisajlarına yönelik iki adımlı boya kusur tamir sürecimiz kapsamında kullanın. Disk rulolarda mikron kumlu silisyum karbür parçacıklarının küçük aşındırıcı mineral piramitlerine dönüştürüldüğü mikro replikasyon teknolojisiyle üretilmiştir. Daha sonra sıkışmaz polyester mesnet üzerine kaplama şeklinde uygulanır. Geleneksel aşındırıcıların aksine bu disk keskinliğini korur ve daha öngörülebilir yüksek kalitede finisaj üretir. Film disk rulolarımızda A3, A5 ve A7 olmak üzere üç kumda mevcuttur. Her ruloda 500 tekli film mesnetli disk yer alır. Her bir disk hızlı erişim ve döner alet veya eksantrik zımparaya bağlantı için tasarlanmıştır. Trizact disk zımparalar geleneksel disklere nazaran beş kata kadar daha uzun ömürlüdür. Kullanan kişiye finisaj konusunda hassas kontrol imkanı tanıdığından kum sırasını kısaltıp gereken proses işlemi ve aşındırıcı ürün sayısını azaltabilir. Bu aşındırıcılar aynı zamanda aşındırıcının tüm yüzeyine eşit biçimde dağıtılmış üç boyutlu yapıların avantajından da yararlanarak diskler arası farklılığı ortadan kaldıran tutarlı performans sunar.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.