3M™ Hot Melt Yapıştırıcı 3731

  • Mevcut seçenekler
  • | Kimlikler için ürün seçeneklerini belirleyin.

Güçlü bağlar sağlayan solventsiz ve %100 katı yapıştırıcı

Daha fazla görüntüle
Sık görüntülenen kaynaklar
Güvenlik Veri Sayfası (PDF, 0B)

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Detaylar

Öne Çıkanlar
  • Güçlü bağlar sağlayan solventsiz ve %100 katı yapıştırıcı

Hızlı Hareket Eden Hot Melt Yapıştırıcı Mükemmel sonuçlar verecek şekilde tasarlanan 3M™ Hot Melt Yapıştırıcı 3731, kaldırma veya deformasyon olmadan yüksek sıcaklıklara dayanarak uzun süreli dayanıklılık sunan, yüksek ısıya dayanıklı bir yapıştırıcıdır. Bu hot melt yapıştırıcı ayrıca çeşitli yüzeylere iyi yapışır ve polietilen ve polipropilen dahil olmak üzere düşük yüzey enerjili (LSE) yüzeyleri yapıştırmak için mükemmel bir adaydır.

Ek olarak, 3M™ Hot Melt Yapıştırıcı 3731, 30 saniye çalışma süresiyle kısa sürede güçlü sonuçlar ve sert bağlar sağlayan hızlı kuruyan bir yapıştırıcıdır. İyi bir soyma mukavemeti sağlamak üzere tasarlanan Hot Melt Yapıştırıcı 3731, çok çeşitli uygulamalar için uzun ömürlü, güven ve gönül rahatlığı sağlayan esnek bir bağ oluşturur. Önerilen Uygulamalar 3M™ Hot Melt Yapıştırıcı 3731, otomotiv, inşaat, mobilya, tabela, tüketim malları, özel araç, nakliye, askeri, perakende, elektronik, ağaç işleme ve paketleme gibi birçok endüstride kullanılabilir. Bu ürün için önerilen uygulamalardan bazıları şunlardır: Plastik Ahşap Köpük Kumaş Karton Özetle Hot Melt Yapıştırıcılar Hot melt'ler, %100 katı termoplastik reçinelerdir. Bu yapıştırıcılar yapıştırmadan sonra, yeterli derecede yüksek sıcaklıklara maruz kaldıklarında tekrar eriyecek şekilde tasarlanmıştır. Hot melt yapıştırıcıların avantajı; mekanik bağlantıların ve sızdırmazlık bantlarının aksine, yüzeyler arasında neredeyse görünmezlerdir. Hot melt yapıştırıcılarımız ısıtıldığında sıvılaşır, boşlukları hızlıca doldurur ve yapışma yüzeyini ıslatır. Bir yüzeye uygulandığında saniyeler içinde soğur, sertleşir ve yapışma kuvvetine ulaşır. Hızlı çalışma ömrü sayesinde montajları uygulamadan hemen sonra taşıyabilirsiniz; böylece kelepçelere, sabitlemeye veya ek kuruma süresine veya enerjiye gerek kalmaz. Hızlı Bir Çözüm Projenizin ihtiyaçlarını karşılayacak esnek, dayanıklı bir yapışma için 3M™ Hot Melt Yapıştırıcı 3731'i sert bir yapışma oluşturmanın yanı sıra güçlü bir

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

  • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.