3M™ Hot Melt Yapıştırıcı 3748

 • Mevcut seçenekler
 • | Kimlikler için ürün seçeneklerini belirleyin.

Optimum, uzun süreli yapışma için mükemmel düşük düşük sıcaklık termal şok özellikleri sergiler

İyi ısı direnci, değişken sıcaklıklar boyunca dayanıklılık sağlar

Üstün elektriksel özellikler elektriksel uygulamalar için ideal bir çözüm sunar

Daha fazla görüntüle
Sık görüntülenen kaynaklar
Güvenlik Veri Sayfası (PDF, 0B)

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • Optimum, uzun süreli yapışma için mükemmel düşük düşük sıcaklık termal şok özellikleri sergiler
 • İyi ısı direnci, değişken sıcaklıklar boyunca dayanıklılık sağlar
 • Üstün elektriksel özellikler elektriksel uygulamalar için ideal bir çözüm sunar
 • Aşındırıcı olmayan özellikler, yapıştırıcının zaman içindeki kalitesini ve gücünü korur

Düşük sıcaklıktaki termal şok özellikleriyle birlikte, yüksek ısılarda kaldırma veya deformasyon olmadan güvenilir bir yapışkan solüsyon sunarak, iyi bir ısı direnci sağlamak için 3M™ Hot Melt Yapıştırıcı 3748'i tasarladık. Ayrıca bu hot melt yapıştırıcıyı, elektrik uygulamaları için ideal kılan olağanüstü elektriksel özellikler sunacak şekilde formüle ettik.

3M™ Hot Melt Yapıştırıcı 3748'i elektrik uygulamaları için mükemmel bir çözüm haline getiren özellik, yapıştırıcının zaman içindeki kalitesini ve gücünü koruyan aşındırıcı olmayan özellikleridir. 3M™ Hot Melt Yapıştırıcı 3748 ayrıca uzun süre dayanma ve esneklik için yüksek soyma mukavemeti sunar. Bu ürün birçok yüzeye, özellikle polipropilen ve polietilen gibi normal olarak bağlanması zor olan malzemelere bağlanabilir. Önerilen Uygulamalar 3M™ Hot Melt Yapıştırıcı 3748, otomotiv, inşaat, mobilya, tabela, tüketim malları, özel araç, nakliye, askeri, perakende, elektronik, ağaç işleme ve paketleme gibi birden fazla endüstride kullanılabilir. Bu ürün için önerilen uygulamalar aşağıdakileri içerir: Elektronik Plastik Ahşap Köpük Kumaş Karton Hot Melt Yapıştırıcılar Hakkında Bilmeniz Gerekenler Hot melt'ler, %100 katı termoplastik reçinelerdir. Bu yapıştırıcılar yapıştırmadan sonra, yeterli derecede yüksek sıcaklıklara maruz kaldıklarında tekrar eriyecek şekilde tasarlanmıştır. Hot melt yapıştırıcıların avantajı; mekanik bağlantıların ve sızdırmazlık bantlarının aksine, yüzeyler arasında neredeyse görünmezlerdir. Hot melt yapıştırıcılarımız ısıtıldığında sıvılaşır, boşlukları hızlıca doldurur ve yapışma yüzeyini ıslatır. Bir yüzeye uygulandığında saniyeler içinde soğur, sertleşir ve yapışma kuvvetine ulaşır. Hızlı çalışma ömrü sayesinde montajları uygulamadan hemen sonra taşıyabilirsiniz; böylece kelepçelere, sabitlemeye veya ek kuruma süresine veya enerjiye gerek kalmaz. Beklentilerinizi Aşar Esnek olması için formüle edilmiş 3M™ Hot Melt Yapıştırıcı 3748'in avantajlarını keşfedin

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.