1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Bileşen ve Parlatıcılar
 4. Kaba Polisaj Bileşikleri
 5. 3M™ Perfect-It™ Jelkot Kalın Pasta, 946 ml, 36102E

3M™ Perfect-It™ Jelkot Kalın Pasta, 946 ml, 36102E

 • 3M ID 7100085986
 • UPC 04054596115323

Ağır oksidasyonu ve P600 çiziklerini gidermek için 3M'in en hızlı kesen jelkot formülü

Formül, daha uzun ürün ömrü ve daha kolay temizlik için daha uzun ıslak kalma süresi sağlar

Denizcilik, RV ve endüstri alanları dahil tüm jel katman yüzeyleri için uygundur

Daha fazla görüntüle
Sık görüntülenen kaynaklar
Teknik Veri Sayfası (PDF, 746KB)Güvenlik Veri Sayfası (PDF, 0B)

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • Ağır oksidasyonu ve P600 çiziklerini gidermek için 3M'in en hızlı kesen jelkot formülü
 • Formül, daha uzun ürün ömrü ve daha kolay temizlik için daha uzun ıslak kalma süresi sağlar
 • Denizcilik, RV ve endüstri alanları dahil tüm jel katman yüzeyleri için uygundur
 • İki veya üç aşamalı jelkot finisaj işlemlerinde kullanılabilir
 • Jelkot finisajı için eksiksiz bir 3M™ Perfect‐It™ ürün yelpazesinin parçası

3M™ Perfect-It™ Jelkot Kalın Pasta, jelkottaki oksidasyonu, çizikleri, sürtünme izlerini ve diğer yüzey kusurlarını gidererek teknelerin parlak güzelliğini geri kazandırır. Jelkot için en hızlı kesen ürünümüz olan bu pasta, P600'ü ve daha ince çizikleri giderir ve cila ve vaks kesmek için ideal olan yüksek parlaklıkta bir finisaj sunar.

Gerçekten profesyonel bir jelkot finisajının ilk adımı olan 3M™ Perfect-It™ Jelkot Kalın Pasta, yoğun biçimde oksitlenmiş jelkot yüzeyleri için en hızlı kesen pastamızdır. Birinci sınıf kimyasal ve mineral formülü, ağır oksidasyonu, yıpranmayı, matlaşmayı, tebeşirlenmeyi ve P600 veya daha ince çizikleri hızla giderir. Bu formül çok parlak bir finisaj bırakır - birçok yüzeyde vakslamadan önce bir polisaj adımı gerekli değildir. Pastanın ayrıca uzun bir ıslak kalma süresi vardır ve bu da yeni malzemeye ihtiyaç duymadan daha uzun süre pasta işlemi yapmanıza olanak tanır. Daha sıcak iklimlerde bile daha az ürün kullanırsınız ve yine de iyi işlenir ve cilalama pedinde pıhtılaşmaz. Cilalama profesyonellerinden araç sahiplerine kadar, 3M™ Perfect‐It™ Jelkot Finisaj ürünleri, hem yeni hem de kullanılmış teknelerde, karavanlarda ve endüstriyel jelkot yüzeylerinde harika çalışır. Bu ürünler, bir, iki veya üç adımlı tüm süreçlerde, her seferinde güvenilir finisaj elde etmenize yardımcı olmak için adım adım bir süreç içerir. Ve renk kodlu şişeler, mağazada veya iskelede kolay başvuru imkanı sağlar. Jelkot için özel olarak oluşturulan 3M ürün serisi, 3M™ Perfect‐It™ Tekne Şampuanı, 3M™ Perfect‐It™ Orta Pasta + Wax, 3M™ Perfect‐It™ İnce Cila + Wax ve 3M™ Perfect‐It™ Tekne Wax ürünlerini içerir. Bu ürün yelpazesi, tekneler, karavanlar ve endüstriyel uygulamalar için profesyonel kalitede jelkot finisajları elde etmek için idealdir.

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.


İlgili Ürünler

Hacim 946 mL
Kap Boyutu (Metrik) 946 Mililitre
Markalar Perfect-It™
Tipi Cilalama
Uygulamalar Cilalama ve Polisaj, Denizcilik, Jelkot, Jelkot Finisaj, Marin İnce Cila
Yüzey Tipi Jelkot