1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Bileşen ve Parlatıcılar
 4. Kaba Polisaj Bileşikleri
 5. 3M™ Finesse-it™ Parlatıcı - Finisaj Malzemesi

3M™ Finesse-it™ Parlatıcı - Finisaj Malzemesi

 • Mevcut seçenekler
 • | Kimlikler için ürün seçeneklerini belirleyin.

Kıvrım işaretlerini ve mikro kumlu zımparalama çiziklerini giderir

OEM verniklerde nokta onarımı için idealdir

Vaks ve silikon içermeyen formül

Daha fazla görüntüle
Sık görüntülenen kaynaklar
Güvenlik Veri Sayfası (PDF, 0B)

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • Kıvrım işaretlerini ve mikro kumlu zımparalama çiziklerini giderir
 • OEM verniklerde nokta onarımı için idealdir
 • Vaks ve silikon içermeyen formül

3M™ Finesse-it™ Parlatıcı – Finisaj Malzemesi, OEM ve pişirilmiş rötuş boyalarında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış bileşik ve parlatıcılar yelpazemizin bir üyesidir. En iyi sonuçları elde etmek için, finisaj malzememizin 3M Finesse-it cilalama pedi takılı havalı veya elektrikli bir cilalama makinesiyle kullanılması gerekir.

3M™ Finesse-it™ Parlatıcı - Finisaj Malzemesi ile ahşap, otomotiv OEM, denizcilik ve havacılık kaplamalarını cilalayabilirsiniz. Finisaj malzememiz ayrıca saten, yarı parlak ve çok parlak finisaj gerektiren uygulamalarda da üstün sonuçlar verir. En iyi sonuçları elde etmek için, 3M Finesse-it cilalama pedi takılı havalı veya elektrikli bir cilalama makinesiyle kullanılması gerekir. Formülümüz vaks ve silikon içermez. Bu malzeme, AOEM boya ve vernikler için Finesse-it Trizact™ Boya Onarım Sistemimizde de kullanılabilir. 3M Finesse-it ürünleri, OEM ve pişirilmiş rötuş boyalarında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış bileşik ve parlatıcılardır. Çeşitli boyalı yüzeylerdeki zımpara çiziklerini, kusurları ve kıvrım işaretlerini giderir. 3M Finesse-it ürünleri yüzey kusurlarından verniğe, lake ahşaptan katı yüzeylere, jelkottan toz kaplamaya, endüstriyel boyadan akrilik ve cama kadar kullanımını önerdiğimiz cilalama sisteminin temel parçasıdır.

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.