3M™ Perfect-It™ Jelkot İnce Pasta + Wax

 • Oksidasyonu ve P1000 veya daha ince çizikleri gidermek için 3M'in hızlı kesen jelkot formülü
 • Harcanan zamanı ve gideri azaltacak şekilde, tek adımda kesmek, cilalamak ve vakslamak için kullanılabilir
 • Formül, daha uzun ürün ömrü ve daha kolay temizlik için daha uzun ıslak kalma süresi sağlar
 • Silikona duyarlı olmayan tüm jelkot yüzeyler için uygundur
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Hacim
Volume_Metric
Uygun Ürünler
 Hacim
Ürün Sonuçları
Kapat
Ürün Özellikleri

3M™ Perfect-It™ Jelkot İnce Pasta + Wax, profesyonel düzeyde tek aşamalı jelkot pasta işlemi için orta kesme gücünü dayanıklı vaksla bir araya getirir. Büyük kusurları ve P1000 veya daha ince çizikleri giderir ve yıpranmaya karşı korumaya yardımcı olan ve cilalama gerektirmeyebilecek parlak bir vaks finisajı sağlar.

Gerçekten profesyonel bir jelkot finisajı için 3M™ Perfect-It™ Jelkot İnce Pasta + Wax, hızlı kesen pasta ile yüzey için dayanıklı bir kabuğu tek adımda birleştirir. Birinci sınıf kimyasal ve mineral formülü, oksidasyonu, yıpranmayı, matlaşmayı, tebeşirlenmeyi ve P1000 kalınlığında çizikleri hızla giderir. Çok parlak bir finisaj sağlar. Silikona duyarlı olmayan ortamlar için uygun bu pasta, çizilmiş ve oksitlenmiş tekne yüzeylerine güzel parlaklığını hızla geri kazandırır. Tek adımda mükemmel bir finisaj sağlar. Pastanın ayrıca uzun bir ıslak kalma süresi vardır ve bu da yeni malzemeye ihtiyaç duymadan daha uzun süre pasta işlemi yapmanıza olanak tanır. Daha sıcak iklimlerde bile daha az ürün kullanırsınız ve yine de iyi işlenir ve cilalama pedinde pıhtılaşmaz. Formül ayrıca pasta yapılmış jelkot yüzeyinin elementlerden korunmasına yardımcı olan ve daha fazla cilalama veya vakslama ihtiyacını azaltan bir vaks kaplama içerir. Cilalama profesyonellerinden araç sahiplerine kadar, 3M™ Perfect‐It™ Jelkot Finisaj ürünleri, hem yeni hem de kullanılmış teknelerde, karavanlarda ve endüstriyel jelkot yüzeylerinde harika çalışır. Bu ürünler, bir, iki veya üç adımlı tüm süreçlerde, her seferinde güvenilir finisaj elde etmenize yardımcı olmak için adım adım bir süreç içerir. Ve renk kodlu şişeler, mağazada veya iskelede kolay başvuru imkanı sağlar. Jelkot için özel olarak oluşturulan 3M ürün serisi, 3M™ Perfect‐It™ Tekne Şampuanı, 3M™ Perfect‐It™ Kalın Pasta, 3M™ Perfect‐It™ İnce Cila + Wax ve 3M™ Perfect‐It™ Tekne Wax ürünlerini içerir. Bu ürün yelpazesi, tekneler, karavanlar ve endüstriyel uygulamalar için profesyonel kalitede jelkot finisajları elde etmek için idealdir.

 • Oksidasyonu ve P1000 veya daha ince çizikleri gidermek için 3M'in hızlı kesen jelkot formülü
 • Harcanan zamanı ve gideri azaltacak şekilde, tek adımda kesmek, cilalamak ve vakslamak için kullanılabilir
 • Formül, daha uzun ürün ömrü ve daha kolay temizlik için daha uzun ıslak kalma süresi sağlar
 • Silikona duyarlı olmayan tüm jelkot yüzeyler için uygundur
 • Denizcilik, karavan ve endüstriyel jelkot finisajı için eksiksiz bir 3M™ Perfect‐It™ ürün yelpazesinin parçası
 • Tek adımda pasta ve vaks!
Özellikler
En Küçük Satılabilir Ünite
Şişe
Hacim
473 mL, 946 mL
Kap Boyutu (Metrik)
473 Mililitre, 946 Mililitre
Paket Miktarı
6
Tipi
Cilalama
Uygulamalar
Cilalama ve Polisaj, Jelkot, Jelkot Finisaj, Denizcilik, Marin İnce Cila
Yüzey Tipi
Jelkot
İlgili Öğeler
Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.