3M™ Değerli Koli Bandı 1900

  • Kumaş bez üzerine gümüş polietilen sırt, nemli veya nemli ortamlarda güvenilir sızdırmazlık performansı için neme karşı dayanıklıdır
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Özellikler
Çekme Direnci (Metrik)
33 N/100mm
Kırılma Uzaması
15 Yüzde
Liner Hariç Toplam Bant Kalınlığı (Metrik)
0,147 mm
Maksimum Çalışma Sıcaklığı (Santigrat)
93 Santigrat Derece
Marka
3M™
Ürün Rengi
Siyah, Gümüş
Yapıştırıcı Tipi
Kauçuk
Detaylar
  • Kumaş bez üzerine gümüş polietilen sırt, nemli veya nemli ortamlarda güvenilir sızdırmazlık performansı için neme karşı dayanıklıdır

3M™ Değerli Koli Bandı 1900, genel kullanım ve genel kullanım ve daha hafif hizmet kritik olmayan uygulamalar için uygun maliyetli bir koli bandıdır. Hafif hizmet tipi sızdırmazlık, demetleme, markalama ve kritik olmayan uygulamalarda geçici onarımlar dahil genel uygulamalar için iyi bir alet kutusu bandıdır. Sentetik kauçuk yapıştırıcısı, metal, cam, plastik, sızdırmaz beton ve daha fazlasını pürüzsüz hale getirmek için temas halinde yapışır ve suya dayanıklı polietilen kaplama, nemli ve nemli ortamlarda iyi bir şekilde yalıtılır.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

  • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.