3M™ Scotch-Weld™ Yapısal Plastik Yapıştırıcı DP8005, Kirli Beyaz, 490 ml

  • 3M ID 7100240965

Poliolefinler, polipropilen, polietilen ve TPO'lar gibi düşük yüzey enerjili plastikleri yapısal olarak bağlayabilme

Daha fazla görüntüle

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Detaylar

Öne Çıkanlar
  • Poliolefinler, polipropilen, polietilen ve TPO'lar gibi düşük yüzey enerjili plastikleri yapısal olarak bağlayabilme

3M™ Scotch-Weld™ Yapısal Plastik Yapıştırıcı 8005, birçok düşük yüzey enerjili plastiği yapıştırmak için özel olarak formüle edilmiş 10:1 oranlı, iki parçalı akrilik bazlı yapıştırıcımızdan biridir. Özel yüzey hazırlığı olmadan birçok derecedeki polipropilen, polietilen ve termoplastik elastomerleri (TPE'ler) yapıştırır.

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

  • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.