3M™ Darbeye Dayanıklı Yapısal Yapıştırıcı, 200 ml, 07333

 • 3M ID 7100273723
 • UPC 00051131073333

Formülü, OEM tarafından belirtilen yapısal yapıştırma uygulamalarında hasar emilimi için özel olarak hazırlanmıştır

Hafif yapılar için ideal olarak iki parçadan oluşan epoksi, çelik ile otomotiv alüminyumunu yapıştırır

Uygulamadan hemen sonra kaynakla veya perçinle yapıştırılabilir

Daha fazla görüntüle
Sık görüntülenen kaynaklar
Teknik Veri Sayfası (PDF, 256KB)Güvenlik Veri Sayfası (PDF, 0B)

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • Formülü, OEM tarafından belirtilen yapısal yapıştırma uygulamalarında hasar emilimi için özel olarak hazırlanmıştır
 • Hafif yapılar için ideal olarak iki parçadan oluşan epoksi, çelik ile otomotiv alüminyumunu yapıştırır
 • Uygulamadan hemen sonra kaynakla veya perçinle yapıştırılabilir
 • Uzun çalışma süreleri (1 saate kadar) mümkün olduğundan, puntalama (fit-up) işleminde hassas ölçümler yapılabilir
 • Isıyla hızla kurutulabilir (yakl. 30 dakika)
 • Gümüş renkli yapıştırıcı kurudukça mor renk alır; bu da işlemin başladığını gösterir
 • Mükemmel seviyede aşırı sıcaklık performansı
 • Korozyon önleyici formül

3M™ Darbeye Dayanıklı Yapısal Yapıştırıcı (IRSA) ürünün formülü, gerçek otomotiv OEM tarafından belirlenen yapısal yapıştırma uygulamaları için hazırlanmıştır; çelik yapılarda ve gelişmiş, hafif, alüminyum alaşımlarında hasar emilimi için mükemmeldir. Bu iki parçalı epoksi yapıştırıcı, çalışma sürelerinin daha uzun olmasını -1 saate kadar- sağlar ve ısıyla hızla kurutulabilir. Yapıştırıcı kurudukça rengi gümüşten mora dönüşür.

Klasik yapıştırma maddelerine kıyasla daha yüksek darbelere dayanacak şekilde tasarlanan 3M™ Darbeye Dayanıklı Yapısal Yapıştırıcı (IRSA), otomotivde OEM tarafından belirlenen yapısal uygulamalar için mükemmel bir seçimdir. Düşük karbonlu çelik, yüksek kuvvetli çelik ve alüminyum gibi uygun şekilde hazırlanmış otomotiv yüzeylerine yapışır ve OEM'ler gittikçe daha da hafifleşen yapılarda yüksek kuvvet elde etmeyi amaçladıklarından bu özellik hayati önem taşır. Bu iki parçalı epoksi yapıştırıcı, bir OEM tarafından özellikle belirtilen durumlarda, tüm kaynaklı ve perçinli bağlantılar için önerilir. Çalışma sürelerinin daha uzun olmasını -bir saate kadar- sağlar ve ısıyla hızla kurutulabilir (80 °C'de 30 dakika). Yapıştırıcı gümüş renginde uygulanır ve kurudukça mora dönüşür, böylece kuruma işleminin ne zaman başladığı anlaşılır. 3M™ IRSA, hasar enerji kuvvetlerini emmek üzere tasarlanmıştır ve OEM tarafından belirlenen otomotiv yapılarında burulma direncini artırır. Uygulamadan sonra, kurumamış haldeyken genellikle üç saate kadar punta kaynağı (sıkmalı tipte) yapılabilir. Yapıştırıcı uygun şekilde kullanıldığında, ek yerlerinin tamamında sızdırmazlık sağlar, çok yüksek ve düşük sıcaklıklarda da çalışabilir. 3M™ Darbeye Dayanıklı Yapısal Yapıştırıcı, 200 ml'lik filtrelerde satılır.

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.


İlgili Ürünler

Boyama Süresi 24 Saat
Hacim 200 mL
Kap Boyutu (Metrik) 200 mL
Kap Tipi Filtre
Kullanım Ömrü 60 Minutes
Kürlenme Süresi 24 hr
Markalar 3M™
Tam Kürlenme 24 hr
Tutarlılık Macun
Tutuş Gücü Süresi 5 min - 10 min
Uygulamalar Darbeye Karşı Dayanıklı, Yapıştırma
Yapışma Süresi 8 hr
Yapıştırıcı Tipi Epoksi