3M™ Scotch-Weld™ Metal Bağlayıcı Akrilik Yapıştırıcı DP8407NS

 • Mevcut seçenekler
 • | Kimlikler için ürün seçeneklerini belirleyin.

Korozyona dayanırken çeşitli yüzeylere (özellikle çıplak metallere) yapışır

En az bir saat boyunca 400 ºF (204 ºC)'ye kadar toz boya ve boya fırını döngülerine dayanır

Sert ve dayanıklı bir bağ için yüksek kesme, soyma ve darbe mukavemeti sunar

Daha fazla görüntüle
Sık görüntülenen kaynaklar
Güvenlik Veri Sayfası (PDF, 0B)

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • Korozyona dayanırken çeşitli yüzeylere (özellikle çıplak metallere) yapışır
 • En az bir saat boyunca 400 ºF (204 ºC)'ye kadar toz boya ve boya fırını döngülerine dayanır
 • Sert ve dayanıklı bir bağ için yüksek kesme, soyma ve darbe mukavemeti sunar
 • -40ºF (-40ºC)'ye kadar düşük sıcaklıklarda bile mükemmel yapışma kuvveti ve darbe dayanımı sağlar
 • 7 dakikalık çalışma süresi ve oda sıcaklığında hızlı mukavemet oluşumu
 • Hafif yağlı metal yapıştırma gibi minimum yüzey hazırlığı olan endüstriyel uygulamalar için ideal
 • Orta düzeyde sarkmayan formül çökmez veya aşırı yayılmaz
 • Uzun raf ömrü, soğutma gerekmez

3M™ Scotch-Weld™ Metal Bağlayıcı Akrilik Yapıştırıcı DP8407NS, iyi darbe direnci ve dayanıklılığa, yüksek üst üste bağlantı kesme ve soyma mukavemetine sahip gri bir yapısal yapıştırıcıdır. Bu yapıştırıcı, asgari yüzey hazırlığıyla çıplak metallere kalıcı şekilde yapışmak üzere tasarlanmıştır, fakat aynı zamanda çoğu plastik dahil, çok çeşitli diğer malzemelere de iyi yapışır.

Bir Duo Pak (DP) boyutlu yapıştırıcı kullanırken, uygun ve doğru ölçüm, karıştırma ve dağıtım için 3M dağıtım ekipmanına güvenin. Çeşitli Yüzeylere Yapışır ve Korozyona Dayanır 3M™ Scotch Weld™ Metal Bağlayıcı Akrilik Yapıştırıcı DP8407NS, korozyona karşı direnç gösterirken çeşitli malzemelere (özellikle alüminyum, soğuk haddelenmiş çelik, galvanizli çelik, bakır, pirinç ve bronz gibi çıplak metallere) yapışır. Bu gri yapısal yapıştırıcı, az yüzey hazırlığı ile veya hiç yüzey hazırlığı olmadan hafif yağlı metalleri bile bağlayabilir. -40 F (-40 C)'ye kadar düşük sıcaklıklarda bile mükemmel yapışma kuvveti ve darbe dayanımı sağlar. 3M™ Scotch Weld™ Metal Bağlayıcı Akrilik Yapıştırıcı DP8407NS, kalıcı, yüksek mukavemetli bağların gerekli olduğu endüstriyel uygulamalar için idealdir. Yapıştırıcımızı kullanmak, taşlama işlemini ve kaynak, nokta kaynağı ve mekanik bağlantı elemanları ile ilişkili yüzey cilalama süresini ortadan kaldırır. Önerilen Uygulamalar Metal ofis mobilyası HVAC ekipmanı Özel araçlar (ambulans, treyler, itfaiye aracı) Eğlence araçları (kar motosikletleri ve ATV Tabelalar Ev Aletleri Metal üretimi 400F'ye kadar Toz Boyama ve Boya Fırını Döngülerine Dayanır Toz boyama veya boyama gerektiren montajlar genellikle aşırı sıcaklık sorunuyla karşılaşır. 3M™ Scotch Weld™ Metal Bağlayıcı Akrilik Yapıştırıcı DP8407NS, en az bir saat boyunca 400F (204C) sıcaklığa kadar toz boyama ve boya fırını döngülerine dayanacak şekilde tasarlanmıştır. 3M™ Scotch Weld™ Metal Bağlayıcı Akrilik Yapıştırıcı DP8407NS, uygulandığında aşırı derecede çökmeyen veya sarkmayan, orta viskoziteli sarkma yapmayan bir formül sunar; yapıştırıcının dikey yüzeylerde bile doğrudan uyguladığınız yerde kalmasını sağlayarak hassas uygulamaya olanak tanır. 3M™ Scotch Weld™ Metal Bağlayıcı Akrilik Yapıştırıcı DP8407NS, kontrollü dağıtım için orta viskozitede başlar ve yüzeye yeterince nüfuz etmek üzere yayılır. Karışım oranı 10:1'dir ve oda sıcaklığında 7 dakikalık çalışma ömrü ve hızlı mukavemet oluşumu sağlar. Uzun raf ömrüne sahiptir, soğutmaya gerek yoktur. Akrilik yapıştırıcılar, mükemmel yapışma kuvveti ve dayanıklılık sağlayan iki parçalı yapısal yapıştırıcılardır. Genellikle epoksi yapıştırıcılar veya epoksi tutkal olarak adlandırılan akrilikler, aslında kendi benzersiz özelliklerine sahip ayrı bir kimyasal aileye aittir. Akrilik yapıştırıcılar, daha yüksek kuruma hızı, yağlı veya hazırlıksız yapıştırma yüzeyleri için daha yüksek tolerans ve hemen hemen tüm plastikler de dahil olmak üzere çok çeşitli malzemelere yapışma yeteneği dahil, kullanımlarını kolaylaştıran çeşitli özelliklere sahiptir. Yeni akrilik yapıştırıcı formülasyonları, uzun raf ömrü ile oda sıcaklığında stabildir.

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.