3M™ Perfect-It™ Tekne Waxı

 • Mevcut seçenekler
 • | Kimlikler için ürün seçeneklerini belirleyin.

Vaks finisajının tavsiye edildiği tüm işlemler için mükemmel bir son adım

Parlak, saf bir vaks finisajı için karnauba vaksı içerir

Jelkot, boya, fiberglas ve metalleri elementlerden korur

Daha fazla görüntüle
Sık görüntülenen kaynaklar
Teknik Veri Sayfası (PDF, 729KB)Güvenlik Veri Sayfası (PDF, 0B)

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • Vaks finisajının tavsiye edildiği tüm işlemler için mükemmel bir son adım
 • Parlak, saf bir vaks finisajı için karnauba vaksı içerir
 • Jelkot, boya, fiberglas ve metalleri elementlerden korur
 • Sıvı vaks formülünün uygulanması ve temizlenmesi kolaydır
 • Jelkot finisajı için eksiksiz bir 3M™ Perfect‐It™ ürün yelpazesinin parçası

3M™ Perfect-It™ Tekne Waxı, gerçekten profesyonel bir denizcilik cilası elde etmede son, mükemmel adımdır. Saf Brezilya karnauba vaksı, silikonlar, polimerler ve reçinelerin karışımı olağanüstü bir parlaklık ortaya çıkarır ve elementlere karşı dayanıklılık sağlar. Sıvı vaks formülünün uygulanması kolaydır ve sıcak yüzeylerde bile çalışır ve jelkot, boya, fiberglas ve metal için güvenlidir.

Denizcilik ve diğer jelkot yüzeylerinde gerçekten profesyonel bir finisaj elde etmek için 3M™ Perfect-It™ Tekne Waxı ürünümüz mükemmel bir son adımdır - formülü, sertliği ve gösteri kalitesinde finisajıyla tanınan saf Brezilya karnauba vaksı içerir. Bu birinci sınıf vaks, pürüzsüz, son derece parlak bir finisaj sağlar ve yüzeyi yıpranmaya karşı korumaya yardımcı olan dayanıklı bir kabuk oluşturur. Jelkot için ideal olmasına rağmen boya, fiberglas ve metallerde kullanım için de güvenlidir. Bu sıvı vaks temiz ve kolay bir şekilde silinir ve tüm iklimlerde kullanımı çok basittir. Cilalama profesyonellerinden araç sahiplerine kadar, 3M™ Perfect‐It™ Jelkot Finisaj ürünleri, hem yeni hem de kullanılmış teknelerde, karavanlarda ve endüstriyel jelkot yüzeylerinde harika çalışır. Bu ürünler, bir, iki veya üç adımlı tüm süreçlerde, her seferinde güvenilir finisaj elde etmenize yardımcı olmak için adım adım bir süreç içerir. Ve renk kodlu şişeler, mağazada veya iskelede kolay başvuru imkanı sağlar. Jelkot için özel olarak oluşturulan 3M ürün serisi, 3M™ Perfect-It™ Tekne Şampuanı, 3M™ Perfect-It™ Kalın Pasta, 3M™ Perfect-It™ Orta Pasta + Wax ve 3M™ Perfect-It™ İnce Cila + Wax ürünlerini içerir. Bu ürün yelpazesi, tekneler, karavanlar ve endüstriyel uygulamalar için profesyonel kalitede jelkot finisajları elde etmek için idealdir.

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.