3M™ Kavite Cilası Plus, 500 ml/405 g, 08852

 • 3M ID 7100260106
 • UPC 04054596926851

İç gövde panelleri, çerçeve rayları ve yapısal muhafazalar için korozyon koruması

Çelik ve alüminyum gibi çıplak veya astarlanmış otomotiv metalleri için formüle edilmiştir

Püskürtülen malzeme tutarlı ve tek tip koruma sağlar

Daha fazla görüntüle
Sık görüntülenen kaynaklar
Teknik Veri Sayfası (PDF, 254KB)Güvenlik Veri Sayfası (PDF, 0B)

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • İç gövde panelleri, çerçeve rayları ve yapısal muhafazalar için korozyon koruması
 • Çelik ve alüminyum gibi çıplak veya astarlanmış otomotiv metalleri için formüle edilmiştir
 • Püskürtülen malzeme tutarlı ve tek tip koruma sağlar
 • Yumuşak ve esnek kalır - çatlamaz, kırılmaz veya soyulmaz
 • Doğru akış ve fitilleme sağlamak için 3M™ Cavity Wax Plus Çubuk Setiyle birlikte kullanın

3M™ Cavity Wax Plus, çıplak veya astarlanmış alüminyum ve çelik otomotiv iç gövde panelleri ve kaynaklı yapısal bileşenler için sertleşmeyen, korozyona karşı koruyucu bir kaplamadır. Malzeme, korozyonun oluşabileceği iç bağlantıları, kenar flanşlarını ve tehlikeli e-kaplamaları örtmek ve yalıtmak için tasarlanmıştır. 3M™ Cavity Wax Plus Çubuk Setiyle doğru şekilde uygulandığında esnek kalır ve kırılmaz, soyulmaz veya çatlamaz.

3M™ Cavity Wax Plus gizli yerlerde korozyona karşı koruma sağlar İç otomotiv panelleri ve yapısal bileşenler üzerinde özel bir korozyon koruyucu olarak geliştirilen 3M™ Cavity Wax Plus, genellikle kapı kaplamaları, araç eşikleri, iç çeyrek paneller ve çerçeve rayları gibi alanlara uygulanır. Çelik veya alüminyum dahil olmak üzere çıplak veya astarlanmış otomotiv metallerinde kullanılmak üzere formüle edilmiştir ve zamanla nemin oluşabileceği kritik iç bağlantıları, kenar flanşlarını ve onarım kaynaklarını korumak için katlar halinde kolayca püskürtülebilir. Sertleşmeyen iç korozyon koruma malzemesi yumuşak ve esnek kalır ve uygulamadan sonra çatlamaz, kırılmaz veya soyulmaz. Kullanımı kolay bir kutuda bulunan püskürtülen malzeme, toplu püskürtme teknolojisine olan ihtiyacı ortadan kaldırarak, bunun yerine boyama ve kaynak sonrası kolay uygulamaya olanak tanır. Ulaşılması zor yerlere erişmek için 3M™ Cavity Wax Plus'ı 3M™ Cavity Wax Plus Uygulama Çubuğu Setimiz PN8851WK ile kullanın. 3M™ Cavity Wax Plus Uygulama Çubuğu Seti (ayrı satılır) 3M™ Cavity Wax Plus sprey kaplarıyla çalışmak üzere tasarlanmıştır; uygulama çubuğu seti kutuya uyan bir uygulayıcıdan ve 20 cm, 61 cm ve 86 cm uzunluğa sahip dar dağıtım tüplerinden oluşur. 20 cm'lik tüp, derzleri doldurmak ve sızdırmaz hale getirmek için güçlü bir boşluk doldurucu mum akışı sağlar. 61 cm ve 86 cm'lik tüpler, maksimum kaplama alanı sağlamak için tek tip bir 360° püskürtme deseni sağlar. Çubuk seti, iç külbütör panellerine, köpek ayaklarına, iç yapılara, çerçeve raylarına ve diğer gizli yerlere sıkı toleranslarla doğru miktarda koruyucu sprey ve ayrıca tutarlı ve tek tip koruma için doğru akış ve fitilleme sağlamanıza yardımcı olur.

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.


İlgili Ürünler

Biçim Aerosol
Hacim 500 mL
Kap Boyutu (Metrik) 532.324 Mililitre
Kap Tipi Bidon
Markalar 3M™
Tutarlılık Sıvı
Uygulamalar Boşluk koruması, Korozyon Önleyici, Pas koruması, Vakslama
Ürün Formu Sprey
Ürün Tipi Wax