3M™ Ventureshield™ Boya Koruma Filmi 7510CC/CS-LD

 • Otomotiv yan camı etrafına karartma görüntüsü sağlamada kullanılan OEM onaylı film
 • Otomotiv gövdesinin boyanması pahalı veya güç bölgeleri için boyanın yedeği bir üründür
 • Boyama işlemleri ve bunlarla bağlantılı adımlar için harcanan zamanın ve yapılan masrafların ortadan kaldırılmasına yardımcı olur
 • Parlak siyah yüzey, marka farklılaşması ve görsel etki için etkili bir tasarım aracıdır || Parlak siyah yüzey, marka farklılaşması ve görsel etki için etkili bir tasarım aracıdır
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Tam Uzunluk (metrik)
Overall_Length_Metric
Tam Genişlik (Metrik)
Overall_Width_Metric
Uygun Ürünler
 Tam Uzunluk (metrik)  Tam Genişlik (Metrik)
Ürün Sonuçları
Kapat
Ürün Özellikleri

3M™ Boya Değiştirme Filmi FTA9055J, otomotiv yan camı etrafına karartma görünümü sağlayan 5 mil. Kalınlığında, yüksek parlaklıklı, polivinil bir filmdir. Yüksek parlaklıklı (90% reflektivite) siyah görünüm ile dış şeffaf kaplama araç tasarımlarına entegre olur. Filmimiz, kolay uygulama için modifiye edilmiş bir PSA’ya ve düşük kabarcıklanmaya yönelik hava tahliye mikro kanalları yaratan havası alınabilir bir tahliye astarına sahiptir.

Çift Katmanlı Görünmez Koruma Çift Katmanlı Kusursuz Koruma
3M™ VentureShield™ Boya Koruma Filmi 7510CC/CS-LD, koruyucu katmanlı ve uygulama öncesinde sökülen üst koruyucu tabakalı olan 8 mil (203 mikron) üretan bir filmdir. Uygulandığında, film neredeyse şeffaftır ve orijinal boyadan neredeyse ayırt edilemez. Bir tarafında, otomotiv boya sistemlerine kolayca ve güvenli bir şekilde yapışan ve altındaki yüzeyi hasardan koruyan şeffaf akrilik basınca duyarlı bir yapıştırıcı bulunur. Bu sert, termoplastik poliüretan film, araba kaputları, alt çıkıntılar ve paneller gibi hassas boyalı yüzeylerde dayanıklı koruma sağlarken, konturlar etrafında mükemmel esneklik sağlar. 3M™ VentureShield™ Boya Koruma Filmi (PPF), aşınma ve yıpranmaya karşı daha da fazla koruma için ikinci bir katman ile daha da güçlendirilmiş olup, araç sahiplerinin arzuladığı yeni otomobil görünümünü korumaktadır.

Düşük Maliyetli Savunma
Boya koruma filmleri (Kaput Fimi veya Şeffaf Kaplama olarak da bilinir) bir aracın teşhirdeki boya kalitesini korumanın en iyi yollarından biridir. Sağlam, dayanıklı, neredeyse görünmez üretan film, bir bariyer oluşturarak ve ön tamponlar, kaputlar, yan aynalar, kapı kolu boşlukları, çamurluklar, kapı kenarları ve marşpiyerler gibi hassas alanları koruyarak, tasarım özelliklerini veya rengini değiştirmeden araçların daha uzun süre daha yeni görünmesini sağlayacaktır. Yüksek ısıya, UV ışınlarına ve tuz serpintisine dayanır. Bir aracın boyasını boya koruma filmi (PPF) ile korumak, aracın daha uzun süre daha yeni görünmesini sağlar ve gelecekte aracın yeniden satış değerini artırabilir.

Beş Yıl Garanti
3M™ VentureShield™ Boya Koruma Filmi, beş yıl boyunca kanıtlanmış, uygun maliyetli performans için tasarlanmıştır. Daha uzun süreli performans istendiğinde, Scotchgard™ Boya Koruma Filmi Pro Serisini öneririz; bu üründe 7 yıl garantili gelişmiş "kendi kendini iyileştirme" teknolojisi ve leke tutmaz nitelikler bulunur. Daha fazla bilgi için, lütfen ürün garanti kartına bakınız.

İşi Profesyonellere Bırakın
3M™ VentureShield™ Boya Koruma Filmi (PPF) montajının, profesyonel olarak eğitilmiş uygulamacı tarafından yapılmasını ısrarla tavsiye etmektedir. Bu kişiler, filmi üç boyutlu yüzeyler, zorlu ızgaralar, tekerlek açıklıkları, tamponlar ve araçlardaki diğer tüm alanların etrafına uygulama konusunda beceri kazanmış uygulamacılardır. Film, modele özgü, bilgisayar tasarımlı bir kit kullanılarak kesilir ve böylece filmi neredeyse tespit edilemez hale getiren tam bir uyum sağlar. Eğitimli uygulamacılar için 3M kaput koruma filmlerinin kesilmesi ve uygulanması kolaydır.

3M™ VentureShield™ Boya Koruma Filmi 7510CC/CS-LD mükemmel aşınma, delinme ve yırtılma direncinin yanı sıra yüksek ısı ve nem direncine sahip yüksek mukavemetli bir arkalık içerir. 2900 PSI'lik (20 MPa) yüksek gerilme mukavemetine ve % 400 uzamaya sahiptir, bu da kontur çevresinde uygulama kolaylığı sağlar.

 • Otomotiv yan camı etrafına karartma görüntüsü sağlamada kullanılan OEM onaylı film
 • Otomotiv gövdesinin boyanması pahalı veya güç bölgeleri için boyanın yedeği bir üründür
 • Boyama işlemleri ve bunlarla bağlantılı adımlar için harcanan zamanın ve yapılan masrafların ortadan kaldırılmasına yardımcı olur
 • Parlak siyah yüzey, marka farklılaşması ve görsel etki için etkili bir tasarım aracıdır || Parlak siyah yüzey, marka farklılaşması ve görsel etki için etkili bir tasarım aracıdır
 • Üst şeffaf kaplama tasarım esnekliği katar
 • Modifiye edilmiş akrilik yapışkan, güçlü son yapışma ve yüksek kesme performansı sağlar
 • Kalıp kesimli, önceden maskeli ve basit dağılımlı aletler üretim maliyetlerinin azaltılmasına yardımcı olur
Özellikler
Discontinued_Product
false
Film Kaplama
Vernik
Marka
VentureShield™, 3M
Taban Filmi
Üretan
Tam Genişlik (Metrik)
121,92 cm, 152,4 cm, 45,72 cm, 60,96 cm
Tam Uzunluk (metrik)
15,24 m, 30,48 m
Yapıştırıcı Tipi
PSA
Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.