1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Bantlar
 4. Maskeleme Bantları ve Kağıt Bantlar
 5. Maskeleme Bantları
 6. 3M™ İnce Geçiş Bandı, Beyaz, 6,35 mm x 9 m, 06800

3M™ İnce Geçiş Bandı, Beyaz, 6,35 mm x 9 m, 06800

 • 3M ID 7000000459
 • UPC 00051131068001

Sert boya hatlarını ortadan kaldırın

Hız ve kolaylıkla uygulayın ve çıkarın

Pürüzsüz bir boya geçişi sağlar; hasar tamiri boyacıları için sert kenar hattı oluşmaz

Daha fazla görüntüle

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • Sert boya hatlarını ortadan kaldırın
 • Hız ve kolaylıkla uygulayın ve çıkarın
 • Pürüzsüz bir boya geçişi sağlar; hasar tamiri boyacıları için sert kenar hattı oluşmaz
 • Merkezden yapışkanlı tasarım, boyanın bant kenarlarının altına sorunsuz bir şekilde geçmesini sağlar
 • Daha hızlı döngü süresi için yeniden çalışmayı en aza indirir

3M™ İnce Geçiş Bandımız, sert boya hatlarının neden olduğu yeniden çalışmayı neredeyse ortadan kaldırmanın hızlı ve basit bir yoludur. Mevcut finisajlarda yumuşak geçişler oluşturmak için özel olarak tasarlanmıştır: Neredeyse görünmez boya hatları oluşturmak için boya kenarların altına doğal bir şekilde sızarken yükseltilmiş bir orta çıkıntıda yapıştırıcı bulunur.

3M™ İnce Geçiş Bandı ile kapı açıklıkları, çeyrek kenar panelleri ve bölme hatları gibi parçaları maskelerken ve boyarken kusursuz bir görünüm elde edin. Bandımız kolayca uygulanır ve maskeleme ve hazırlama işleminde herhangi bir uğraş gerekmez. Pürüzsüz bir boya kenarı oluşturmak amacıyla onarım alanının çevresini korumak için uygulanan standart maskeleme ürünlerinin üzerine uygulamanız yeterlidir. 3M™ İnce Geçiş Bandı 1/4 inç (7 mm) genişliğindedir ve yüzeye uygulanacak tek yapışkan kaplı parça olan yükseltilmiş bir çıkıntıya sahiptir. Bandın yükseltilmiş serbest kalan kısmı, alana püskürtüldüğünde astar veya boyanın doğal olarak kaplamasını sağlar. Bu, boya teknisyeninin ekstra çaba harcamasına gerek kalmadan mevcut kaplama ile yenisi arasında neredeyse görünmez bir boya hattı oluşturur. Ayrıca geleneksel bant/kağıt sistemlerine veya katlanmış bant sistemlerine kıyasla çok daha az olası yeniden çalışma işi ile sonuçlanır. 3M™ İnce Geçiş Bandımız taş yonga kaplaması için de mükemmeldir.

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.


İlgili Ürünler

Koli başına Ünite 60.0
Markalar 3M™
Sırt (Taşıyıcı) Malzemesi Kağıt
Tam Genişlik (Metrik) 6.35 mm
Tam Uzunluk (metrik) 9 m
Uygulamalar Birinci Sınıf Maskeleme, Boya Maskeleme, Boya için Maskeleme, Fazla Spreyleme Koruması, Maskeleme Çözümü
Yapıştırıcı Tipi Akrilik
Ürün Rengi Transparan