3M™ Perfect-It™ Sünger Cila Pedi

 • Mevcut seçenekler
 • | Kimlikler için ürün seçeneklerini belirleyin.

3M cilalarını uygulamak için yumuşak yüzey sağlar

Waffle yüzey, kavislerde aşırı ısı oluşumuna yol açmadan sorunsuz kullanım için pürüzsüz temas yüzeyi sağlar

3M™ Perfect-It™ Renk Kodlu Sistem ile kullanıldığında pasta harelerini hızla giderir.

Daha fazla görüntüle

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • 3M cilalarını uygulamak için yumuşak yüzey sağlar
 • Waffle yüzey, kavislerde aşırı ısı oluşumuna yol açmadan sorunsuz kullanım için pürüzsüz temas yüzeyi sağlar
 • 3M™ Perfect-It™ Renk Kodlu Sistem ile kullanıldığında pasta harelerini hızla giderir
 • Pedler, arzu edilen nihai finisajı elde etmek için pnömatik veya elektrikli değişken hıza sahip polisaj makineleriyle kullanılabilir

3M™ Perfect-it™ Sünger Cila Pedi, pasta aşamalarında ortaya çıkan ince çizikleri parlatmak için kullanılan yumuşak bir sünger cila pedidir. Waffle yüzü, konturlu yüzeyler üzerinde düz yüzey pedlerinden daha fazla yüzey temas alanı sağlar, parlatma sırasında ısı oluşumunu en aza indirir ve hare izlerini ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Ayrıca pedin cilayı tutmasına ve sarkmanın azaltılmasına yardımcı olur.

Bu polisaj pedlerini, 3M™ Perfect-It™ Renk Kodlu Sistemimizdeki cilalar ve pastalarla birlikte kullanılmak üzere tasarladık. Pasta süngeri, en iyi finisaj gerektiğinde köpük veya yün pedlerin bıraktığı pasta hare izlerini giderir. Finisaj sonuçları kullanılan kaplama tipi, cila ve aletlerin kombinasyonuna bağlıdır. Köpük pedlerimiz, gelişen boya ve şeffaf kaplama teknolojilerinin benzersiz kimyasal bileşimine uygun olacak şekilde geliştirilmiştir. Köpük pedler genellikle daha az agresiftir ve yün pedlere göre daha ince bir finisaj sağlar. İnce çizikleri, pasta hare izlerini ve yüzey bozulmalarını gidermek için 1200 ila 2000 dev/dk. arasında çalışırlar. Sünger cilalama pedleri, makine cilaları ile birlikte kullanılır ve döner ve eksantrik dairesel aletlerle kullanıma uygundur. 3M™ Perfect-It™ sistemimiz, derin renklere ve zengin parlaklığa sahip galeri kalitesinde finisaj oluşturacak şekilde üretilmiştir. Sistemimiz, bir onarımın tüm aşamalarında yenilikçi bir dizi aşındırıcı, pasta ve cilalama pedi ve özel cilalar kullanır. Aşamalar, koyu renklerde zımparalama, çizik giderme, pasta, makineyle cilalama ve gerekirse hare gidermeden oluşur. Boya onarımı için gereken çalışma düzeyi ve aşamalar, boya kusurunun ciddiyetine bağlıdır. 3M™ Perfect-It™ Renk Kodlu Sistem, her düzeyde şeffaf kaplama ve boya onarımı için etkili, bireysel bir çözüm sunar.

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.