3M™ Perfect-It™ Sünger Pasta Pedi

 • Mevcut seçenekler
 • | Kimlikler için ürün seçeneklerini belirleyin.

En yüksek performanslı sünger pasta pedlerimiz

Kolay değişim için 3M™ Hookit™ ve Quick Connect bağlantı sistemleriyle kullanılır

Köpük yapı cilayı tutar, daha hızlı, daha temiz sonuçlar için sarkmayı engeller

Daha fazla görüntüle

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • En yüksek performanslı sünger pasta pedlerimiz
 • Kolay değişim için 3M™ Hookit™ ve Quick Connect bağlantı sistemleriyle kullanılır
 • Köpük yapı cilayı tutar, daha hızlı, daha temiz sonuçlar için sarkmayı engeller
 • Farklı boylarda mevcuttur
 • 3M™ Perfect-It™ Renk Kodlu Boya Finisaj Sisteminin bir parçasıdır

3M™ Perfect-It™ Sünger Pasta Pedleri, kum çiziklerini giderme, düşük hızda polisaj, sivri uç giderme ve daha fazlası için 3M'in en yüksek performanslı sünger pasta pedleridir. Köpük yüz deseni daha fazla yüzey teması sağlar, pastayı daha iyi tutar ve sarkmayı azaltır. Çift taraflı süngerler, döner polisaj makinelerine 3M™ Hızlı Bağlantı Adaptörleri ile bağlanır; tek taraflı süngerler ise kolay değiştirme için Hookit™ sistemiyle bağlanır.

Pasta işleminin her aşamasında en yüksek performans için 3M™ Perfect-It™ Sünger Pasta Pedlerimiz zamandan tasarruf sağlayan ve sonuçları iyileştiren özellikleri bir araya getirir. Sünger yüzü desenleri, daha fazla pasta tutmanın ve sarkmayı sınırlamanın yanı sıra maksimum verimlilik için yüzeyle daha fazla temas sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Çift ve tek taraflı yapılar, Quick Connect ve Hookit™ bağlantı sistemlerimizle kullanılarak zamandan tasarruf sağlar ve sünger ömrünü uzatır. Kürlenmiş, sert veya orta son kat boya ile çalışma, sivri uç giderme, çizik giderme ve dar alanlarda bile P1200 veya daha ince kum çiziklerini giderme dahil olmak üzere, belirli uygulamalar için çeşitli süngerler arasından seçim yapabilirsiniz. Bu köpük pedleri, gelişen boya ve şeffaf kaplama teknolojilerine ayak uydurmak için Perfect-It™ Renk Kodlu Boya Finisaj Sistemimizin bir parçası olarak geliştirdik. Köpük pedler genellikle daha az agresiftir ve yün pedlere göre daha ince bir finisaj sağlar ve bu özellik, boya rötuşunun kritik pasta aşamaları için idealdir. Yüzey kaplamasını hafifçe eritmek ve ince çizikleri ve hare izlerini gidermek için kesme ve ısı oluşturma kombinasyonuna güvenerek normalde daha yüksek devirlerde çalışabilirler. Çift taraflı 3M™ Perfect-It™ Sünger Pasta Pedlerimiz, daha fazla dayanıklılık için bir merkez plakaya sahiptir ve Quick Connect polisaj makinesi adaptörümüzle uyumludur. Metal adaptörün 5/8 inç dişleri olduğundan operatörler, pasta süngerlerimizi çok çeşitli standart döner polisaj makinelerine hızlı bir şekilde kilitleyebilir ve merkezleyebilirler. Süngerleri aynı hızda ayırabilirler. Bu da sünger değiştirmeyi kolay ve hızlı hale getirerek zamandan tasarruf sağlar. Hookit™ cırt cırt özelliğimiz, tek taraflı 3M™ Perfect-It™ Sünger Pasta Pedlerinin takılmasını, çıkarılmasını temiz, kolay ve çok hızlı hale getirerek çalışma süresini en verimli şekilde değerlendirmenizi sağlar. Hookit™ pedler, gündelik cırt cırtlı uygulamalarda en sık kullanılan tipte J-şekilli kancalara sahiptir. Hookit™ disk yedek pedleri, 3M™ Perfect-It™ Sünger Pasta Pedlerinin fırçalanmış naylon halka desteklerini kavrar ve agresif kullanım sırasında bile sağlam bir şekilde takılı kalmalarını sağlar. Bununla birlikte, pedler çok hızlı bir şekilde çıkarılarak çok aşamalı pasta işlemleri sırasında zamandan tasarruf sağlar. 3M™ Perfect-It™ Sünger Pasta Pedleri, sunduğumuz en yüksek performanslı çift ve tek taraflı sünger pasta pedleridir. 3M™ Perfect-it™ Boya Finisaj Sistemimizin ayrılmaz bir parçasıdır - her düzeyde şeffaf kaplama ve boya onarımı için en ince finisajın gerekli olduğu durumlar için geliştirilmiştir. Sistemimizde, derin renk ve zengin parlaklığa sahip galeri kalitesinde finisaj oluşturacak şekilde yenilikçi bir dizi aşındırıcı, pasta ve polisaj pedleri kullanılır.

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.