1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Kaplamalar
 4. Taşma Koruyucu Kaplamalar
 5. 3M™ Maskeleme Sıvısı, 3,78 L, 06847

3M™ Maskeleme Sıvısı, 3,78 L, 06847

 • 3M ID 7000045767
 • UPC 00051131068476

Tüm araç yüzeylerini yoğun oto boya ve astar püskürtmesine karşı koruyun

Maskelenmesi zor yüzeyleri kaplayın

Klasik sprey ekipmanıyla uygulayın; sıvı maskeleme için ek maliyet yok

Daha fazla görüntüle
Sık görüntülenen kaynaklar
Güvenlik Veri Sayfası (PDF, 0B)

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • Tüm araç yüzeylerini yoğun oto boya ve astar püskürtmesine karşı koruyun
 • Maskelenmesi zor yüzeyleri kaplayın
 • Klasik sprey ekipmanıyla uygulayın; sıvı maskeleme için ek maliyet yok
 • Maskelenmesi zor yüzeyleri korumak kolaydır

3M™ Maskeleme Sıvısı ile araçlarda yoğun püskürtme işlemine karşı koruma sağlayın. Su bazlı solüsyon üzerine hafifçe yapışan film spreyimiz, fazla zaman alan maskelemenin yerini alır ve temizlenmesi kolaydır; suda çözülür ve yıkanır.

3M™ Maskeleme Sıvısı ile toplu bant maskelemede zamandan tasarruf ederken, araçları yoğun boya püskürtmesinden koruyun. Filmimiz sadece yirmi dakikada kurur, kiri ve tozu hapseder ve tüm yüzeyleri korur. Oto astar, mastik, baz rengi ve yoğun vernik püskürtmesinden korumak için tamamen kürlenmiş tüm boyalı yüzeylerde maskeleme sıvısı ürünümüzü kullanın. Solvent veya su bazlı boya sistemleri ile çalışır. Sıvı maskeleme sıvısı ürünümüzü klasik bir püskürtme tabancası kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde uygulayın; ekipman değişimine gerek olmaz. Ulaşılması zor alanları maskelemek için veya toplu bant maskeleme gerektiren daha küçük boya işleri için harcanan zamandan önemli ölçüde tasarruf edin. Tüm araç yüzeyinde kurur, klasik toplu maskeleme sırasında oluşabilecek film dalgalanmasını ortadan kaldırır ve atölye genelinde daha temiz işler yapılmasına yardımcı olur. Şeffaf filmimizi çıkarması kolaydır, kolayca çözülür ve hızlı ve kolay temizlik sağlayarak suda yıkanır. En iyi sonuçlar için araçları güneş ışığına maruz bırakmayın. 3,78 litreden 56,78 litreye kadar çeşitli boyutlarda mevcuttur.

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.


İlgili Ürünler