1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Bantlar
 4. Filament Bantlar
 5. Scotch® Çapraz Örgü Lifli Bant 8959

Scotch® Çapraz Örgü Lifli Bant 8959

 • Mevcut seçenekler
 • | Kimlikler için ürün seçeneklerini belirleyin.

Ekstra güvenlik - uzunluk ve genişlik boyunca filamentler sayesinde bandın herhangi bir yönde elle yırtılması zordur

Daha fazla görüntüle
Sık görüntülenen kaynaklar
Teknik Veri Sayfası (PDF, 197KB)

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • Ekstra güvenlik - uzunluk ve genişlik boyunca filamentler sayesinde bandın herhangi bir yönde elle yırtılması zordur

Ekstrem Uygulamalar için Ekstrem Bant Yüksek performanslı özel paketleme bandı olarak tasarlanan Scotch® Çift Yönlü Lifli Bant 8959, sürekli çift yönlü cam ipliği lifleri ve sentetik kauçuk reçine yapıştırıcı ile takviye edilmiş güçlü bir polipropilen sırtı birleştirir. Ağır hizmet tipi bandımız, metal, plastik ve sunta dahil çok çeşitli yüzeylere iyi yapışma sağlamak için özel olarak formüle edilmiştir. Çok katmanlı sentetik kauçuk yapıştırma sistemi, bandı yırtılmaya karşı korurken soyulmayı önler.

Scotch Çift Yönlü Ağlı Bant 8959, yüksek mukavemetli kutu güçlendirme, ağır hizmet tipi sızdırmazlık, nakliye, birleştirme ve paletleme için ideal bir seçimdir. Dayanıklılık için Üretildi Scotch Çift Yönlü Ağlı Bant 8959, çift eksenli oryantasyonlu bir polipropilen sırt ile birlikte uzunlamasına ve enine doğrultuda sürekli cam iplikleri ile güçlendirilmiştir. Çok seviyeli sentetik kauçuk yapıştırıcı, fiberglasın sırttan soyulmasını önler. Saydam banttan markalar, barkodlar ve diğer grafikler okunabilir. Birçok Kullanım Gücün kritik olduğu yerlerde fiberglas kayış bantlarını kullanın. Nakliye ve taşıma için yüklerin sabitlenmesi ve paketlerin kapatılması için idealdir. Endüstriyel ve ticari kullanıcılar arasında yiyecek ve içecek, spor malzemeleri, boru, metal ürün, otomotiv parçaları ve mobilya üreticileri ve distribütörleri bulunur. Uygulamalar arasında kutu kapatma ve mühürleme, paketleme, tutma, güçlendirme ve genel paketleme bulunur. Taşınabilir el tipi bir dispanser veya sabit kesin uzunluk sağlayan bir dispanser ile uygulayın.

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.


İlgili Ürünler

Tam Genişlik (Metrik) 50 mm, 25 mm, 1.380 mm
Liner Hariç Toplam Bant Kalınlığı (Metrik) 0,13 mm
Sırt (Taşıyıcı) Malzemesi Polipropilen Film
Ürün Rengi Transparan
Yapıştırıcı Tipi Sentetik Kauçuk