1. Türkiye
  2. Tüm 3M Ürünleri
  3. Bantlar
  4. Filament Bantlar
  5. 3M™ Çift Yönlü Üniversal Lifli Filament Bant 8959

3M™ Çift Yönlü Üniversal Lifli Filament Bant 8959

  • Ekstra güvenlik - uzunluk ve genişlik boyunca filamentler sayesinde bandın herhangi bir yönde elle yırtılması zordur
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Tam Uzunluk (metrik)
Overall_Length_Metric
Tam Genişlik (Metrik)
Overall_Width_Metric
Uygun Ürünler
 Tam Uzunluk (metrik)  Tam Genişlik (Metrik)
Ürün Sonuçları
Kapat

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Özellikler
Çekme Direnci (Metrik)
260, 2627 N/100mm
Endüstriler
Genel Endüstriyel, Metal İşleme
Kırılma Uzaması
6 Yüzde
Liner Hariç Toplam Bant Kalınlığı (Metrik)
0,13 mm, 0,15 mm
Maça Boyutu (metrik)
76 mm
Marka
Scotch®
Performans Düzeyi
Özel
Ürün Rengi
Transparan
Yapıştırıcı Tipi
Sentetik Kauçuk
Detaylar
  • Ekstra güvenlik - uzunluk ve genişlik boyunca filamentler sayesinde bandın herhangi bir yönde elle yırtılması zordur

Ekstrem Uygulamalar için Ekstrem Bant Yüksek performanslı özel paketleme bandı olarak tasarlanan Scotch® Çift Yönlü Lifli Bant 8959, sürekli çift yönlü cam ipliği lifleri ve sentetik kauçuk reçine yapıştırıcı ile takviye edilmiş güçlü bir polipropilen sırtı birleştirir. Ağır hizmet tipi bandımız, metal, plastik ve sunta dahil çok çeşitli yüzeylere iyi yapışma sağlamak için özel olarak formüle edilmiştir. Çok katmanlı sentetik kauçuk yapıştırma sistemi, bandı yırtılmaya karşı korurken soyulmayı önler.

Scotch Çift Yönlü Ağlı Bant 8959, yüksek mukavemetli kutu güçlendirme, ağır hizmet tipi sızdırmazlık, nakliye, birleştirme ve paletleme için ideal bir seçimdir. Dayanıklılık için Üretildi Scotch Çift Yönlü Ağlı Bant 8959, çift eksenli oryantasyonlu bir polipropilen sırt ile birlikte uzunlamasına ve enine doğrultuda sürekli cam iplikleri ile güçlendirilmiştir. Çok seviyeli sentetik kauçuk yapıştırıcı, fiberglasın sırttan soyulmasını önler. Saydam banttan markalar, barkodlar ve diğer grafikler okunabilir. Birçok Kullanım Gücün kritik olduğu yerlerde fiberglas kayış bantlarını kullanın. Nakliye ve taşıma için yüklerin sabitlenmesi ve paketlerin kapatılması için idealdir. Endüstriyel ve ticari kullanıcılar arasında yiyecek ve içecek, spor malzemeleri, boru, metal ürün, otomotiv parçaları ve mobilya üreticileri ve distribütörleri bulunur. Uygulamalar arasında kutu kapatma ve mühürleme, paketleme, tutma, güçlendirme ve genel paketleme bulunur. Taşınabilir el tipi bir dispanser veya sabit kesin uzunluk sağlayan bir dispanser ile uygulayın.

Kaynaklar
Veri Sayfaları