Scotch® Kutu Sızdırmazlık Bandı 311+

  • Mevcut seçenekler
  • | Kimlikler için ürün seçeneklerini belirleyin.

Soğuk ve nemli sıcaklıklar için tasarlanmış yüksek performanslı endüstriyel paketleme bandı

Kutu sızdırmazlığı, birleştirme, hata düzeltme ve zorlu paketleme uygulamaları için idealdir

Geniş sıcaklık aralıklarında iyi performans gösterir

Daha fazla görüntüle

Detaylar

Öne Çıkanlar
  • Soğuk ve nemli sıcaklıklar için tasarlanmış yüksek performanslı endüstriyel paketleme bandı
  • Kutu sızdırmazlığı, birleştirme, hata düzeltme ve zorlu paketleme uygulamaları için idealdir
  • Geniş sıcaklık aralıklarında iyi performans gösterir
  • Yüksek oranda geri dönüştürülmüş oluklu kutulara yapışır
  • Elle, manuel dispanserlerle veya 3M-Matic™ Koli Kapatıcılarla hızlı ve kolay uygulama

Scotch® Kutu Sızdırmazlık Bandı 311+, kutu sızdırmazlığı, birleştirme, hata düzeltme ve diğer zorlu paketleme uygulamaları için yüksek performanslı bir endüstriyel paketleme bandıdır. Nemli ve soğuk nakliye ve depolama ortamlarında, donma noktasının altındaki sıcaklıklarda bile iyi performans sunar.

Kullanımı kolay Scotch® Kutu Sızdırmazlık Bandı 311+, soğuk ve nemli ortamlarda bile sıkı bir sızdırmazlıkla performansını ve görünümünü korur. -6,6 °C ile 10 °C (20 °F ile 50 °F) arasındaki dondurma ve soğutma sıcaklıklarında uygulanabilir. Bu yüksek performanslı endüstriyel paketleme bandı kutu sızdırmazlığı, birleştirme ve diğer zorlu paketleme uygulamaları için idealdir. Güçlü sızdırmazlık özelliği, yüksek oranda geri dönüştürülmüş oluklu mukavva kutulara yapışmasını sağlar. Scotch® Kutu Sızdırmazlık Bandı 311+'yı elinizle, manuel dispanser veya 3M-Matic™ Koli Kapatıcı kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Güvenli Teslimat için Yüksek Performansı Korur
Scotch® Kutu Sızdırmazlık Bandı 311+, genellikle nakliye risklerine ve düşük sıcaklıklara maruz kalan kutular için gereken iyi yapışma ve dayanıklılık özelliklerini sağlamak üzere tasarlanmıştır. Destek kısmı, uzun süre sıkıca tutunacak şekilde kenarların etrafına ve pürüzlü yüzeylere kolayca uyum sağlar. Bu sızdırmazlık bandı, hızlı yapışma özelliği ve dayanıklı desteğiyle zorlu ortamlarda yüksek performansı korumak için gerekli özellikleri sunar.

Typical Properties

Kaynaklar