3M™ Nitril Yüksek Performanslı Plastik Yapıştırıcı 1099

3M Stok Kodu B40069407
  • Yüksek performanslı yapıştırıcı, çoğu vinil ve plastik üzerinde güçlü bağlar oluşturur
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Detaylar
  • Yüksek performanslı yapıştırıcı, çoğu vinil ve plastik üzerinde güçlü bağlar oluşturur

3M™ Nitril Yüksek Performanslı Plastik Yapıştırıcı 1099, yaklaşık 40 dakikalık açık kalma süresiyle hızla kurur. Birleştirilmiş bağlarının güçlü olduğu kanıtlanmıştır ve aynı zamanda hava koşullarına ve su, yağ ve yakıttan kaynaklanan hasarlara karşı dayanıklıdır. Ek olarak, plastiklere ve vinile iyi yapışır, uzun süreli yapışmanın yanı sıra plastikleştirici göçüne karşı iyi direnç sağlar.

Kaynaklar
Pazarlama Tanıtım Videoları
Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

  • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.