3M™ Polyester Bant 875

 • 177 °C'ye kadar otoklav döngüleri dahil zorlu koşullarda kullanılır
 • İşlem sonrası kalıntı olmadan kolay ve temiz çıkarma
 • Kolay tanımlama ve konumlandırma için yeşil renk
 • Kauçuk yapıştırıcı, sonradan boyama veya yapışmanın gerekli olduğu birçok parçada kullanılabilir
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Tam Genişlik (Metrik)
Overall_Width_Metric
Uygun Ürünler
 Tam Genişlik (Metrik)
Ürün Sonuçları
Kapat

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Özellikler
Çekme Direnci (Metrik)
59,4 N/100mm
Kırılma Uzaması
105 Yüzde
Liner Hariç Toplam Bant Kalınlığı (Metrik)
0,05 mm
Marka
3M™
Ürün Rengi
Yeşil
Yapıştırıcı Tipi
Kauçuk
Detaylar
 • 177 °C'ye kadar otoklav döngüleri dahil zorlu koşullarda kullanılır
 • İşlem sonrası kalıntı olmadan kolay ve temiz çıkarma
 • Kolay tanımlama ve konumlandırma için yeşil renk
 • Kauçuk yapıştırıcı, sonradan boyama veya yapışmanın gerekli olduğu birçok parçada kullanılabilir

3M™ Polyester Bant 875, düşük ölçüt gereksinimlerini karşılarken bir esneklik ölçüsü sağlayan ince ve yüksek mukavemetli polyester filme sahiptir. Bu bant zorlu koşullarda kullanılabileceği gibi 204 °C'deki kısa süreli pişirme döngülerinde ve 177 °C'ye kadar olan daha uzun süreli otoklav işlemlerinde tatmin edici performans sağlar.

Yüksek Sıcaklık Uygulamalarında Etkili Bant 3M™ Polyester Bant 875, kauçuk bazlı yeşil bir yapıştırıcı içeren polyester film arkalığına sahiptir. Kompozit yapıştırmada geçici tutma ve maskeleme dahil yüksek sıcaklık uygulamalarında kullanılabilir. İş bittiğinde, çıkarma işlemi basittir ve bu bant TK kablolarını, vakum torbalama malzemelerini ve aletleri tutmak için kullanıldığı otoklav işlemlerinden sonra temiz şekilde çıkarılabilme özelliğine sahiptir. Yüksek sıcaklığa dayanıklı, silikon olmayan yapıştırıcı, sıvı veya toz kaplama işlemlerinde boya maskelemesi için de idealdir. 3M™ Polyester Bant 875, yüksek sıcaklıkta bir çalışma aralığına sahipken, birkaç saat boyunca 177 °C'ye kadar sıcaklığa maruz kaldıktan sonra paslanmaz çelik, alüminyum ve camdan temiz bir şekilde çıkarılabilir. Kısa döngülerde ise bant, 204 °C'ye kadar pişirme döngülerine kadar tatmin edici bir performans sağlar. Ayrıca kauçuk bazlı yapıştırıcı, sonradan boyama veya yapışmanın gerekli olduğu birçok parçada kullanılabilir. Önerilen Uygulamalar - Yüksek sıcaklık boyaması ve toz kaplama boyaması için parçaları maskeleme - Otoklav işleme sırasında malzemeleri tutma veya vakumlu torbaları kapatma - Geçici tutma

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.