1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Aşındırıcılar
 4. Disk Zımparalar
 5. Kağıt Diskler
 6. 3M™ Cubitron™ II Hookit™ Temiz Zımparalama Disk Zımpara 737U

3M™ Cubitron™ II Hookit™ Temiz Zımparalama Disk Zımpara 737U

 • Diğer birinci sınıf aşındırıcılara kıyasla %30 daha hızlı kesim elde edin
 • Hassas şekillidir, kendiliğinden bilenen minerallere sahiptir ve geleneksel endüstriyel aşındırıcılara göre iki kat daha uzun süre dayanır
 • Daha keskin kesme yüzeyi daha az basınç gerektirdiği için sürtünme ve aşınma azaltılır
 • Temiz Zımparalama çok delikli yapı, mükemmel toz ayırma sağlar
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
İnce kum
Grit
Uygun Ürünler
 İnce kum
Ürün Sonuçları
Kapat
Ürün Özellikleri

3M™ Cubitron™ II Hookit™ Mor+ Çok Delikli Disk Zımpara 737U ile otomotiv onarımının önemli aşamalarında üstün kesim ve dayanıklılık elde edin. Üçgen şekilli minerale ve çok delikli desene sahip disk zımparamız; boya çıkarma, kaba gövde dolgu şekillendirme, ince kenar inceltme ve karıştırma veya astarlamadan önce son hazırlık için idealdir.

3M™ Cubitron™ II Hookit™ Mor+ Çok Delikli Disk Zımpara 737U ile kaba gövde dolgusunu şekillendirin, boyayı çıkarın ve ince kenar inceltme işlemini yapın. Üçgen şekilli minerale ve çok delikli desene sahip disk zımparamız karıştırma veya astarlamadan önce son hazırlık için de kullanılabilir. Diğer birinci sınıf aşındırıcılardan %30 daha hızlı üstün bir kesim ve oto kaporta onarımının önemli aşamalarında uzun disk ömrü sağlar. Disk zımparanın yüzeyinde Hassas Şekillendirilmiş Mineral teknolojimiz bulunur. Keskin üçgen şekilli, elektrostatik olarak yönlendirilen minerallerden üretilmiştir. Her bir mineral, boya ve gövde dolgusunu kesmek için ayrı bir kesme aleti olarak çalışır. Disk zımparamızdaki çok delikli desen, kesme hızını ve disk ömrünü artırarak mükemmel toz ayırma sağlar. Disk zımparanın arka kısmı Hookit™ teknolojimize sahiptir. Arkası yapışkanlı disklerin toz, kir veya uçuşan kalıntılarla bozulabileceği çalışma alanları için cırt cırtlı bir sistem. Hookit™ cırt zımparalar, bir eksantrik dairesel zımpara makinesi üzerindeki cırt desteği disk pedine (ayrı olarak satılır) takılır, temiz ve kolay bir şekilde çıkarılabilir ve aşındırıcı ömrü boyunca tekrar tekrar kullanılabilir.

 • Diğer birinci sınıf aşındırıcılara kıyasla %30 daha hızlı kesim elde edin
 • Hassas şekillidir, kendiliğinden bilenen minerallere sahiptir ve geleneksel endüstriyel aşındırıcılara göre iki kat daha uzun süre dayanır
 • Daha keskin kesme yüzeyi daha az basınç gerektirdiği için sürtünme ve aşınma azaltılır
 • Temiz Zımparalama çok delikli yapı, mükemmel toz ayırma sağlar
 • Hookit™ cırt cırt stili sıkıca takılır, hızlı değiştirme için hızla çıkarılır
 • 80+ ila 320+ kumlarda mevcuttur
Özellikler
Aşındırıcı Malzeme
Hassas Şekilli Seramik
Delik Sayısı
133
Destek Malzemesi
Kağıt
Destek Malzemesi Ağırlığı
C Ağırlık
Ek Türü
Kanca ve İlmek
En Küçük Satılabilir Ünite
Adet
İnce kum
120+, 150+, 180+, 220+, 240+, 320+, 400+, 80+
Islak ya da Kuru
Kuru
Kum Aralığı
Coarse (24 - 280)
Kumlama Yüzeyi
Dolgu, Boya
Paket Miktarı
250
Performans Düzeyi
En İyi
Şekil Tipi
Temiz Kumlama
Sınıf
Kalın
Tam Çap (Metrik)
150 mm
Ürün Formu
Disk
Ürün Rengi
Mor
Uygulamalar
Yüzey Hazırlama Solüsyonu Kumlama, Zımparalama, Zımpara Dolgusu, Şekil ve Kum Dolgusu veya Macunu, Yüzey Hazırlama
Vakum Desteği
Evet
Zımparalama Yöntemi
Makine
Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.