1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Yapıştırıcı, Mastik ve Dolgular
 4. Mastikler
 5. Sıvı Yapıştırıcılar
 6. 3M™ Poliüretan Yapıştırıcı Mastik 550, Beyaz, 600 ml

3M™ Poliüretan Yapıştırıcı Mastik 550, Beyaz, 600 ml

 • 3M ID 7000077273

Çok amaçlı yapıştırıcı mastik

Kuruyken boyanabilir

Su çizgisi üstünde/altında kullanım için

Daha fazla görüntüle
Sık görüntülenen kaynaklar
Güvenlik Veri Sayfası (PDF, 0B)

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • Çok amaçlı yapıştırıcı mastik
 • Kuruyken boyanabilir
 • Su çizgisi üstünde/altında kullanım için
 • 60 Dakika kabuklanma süresi

3M™ Poliüretan Yapıştırıcı Mastik 550 FC, çok çeşitli uygulamalarda birçok yüzeye sızdırmazlık kazandırmak ve yapıştırmak için tasarlanmış, hızlı kuruyan bir poliüretandır.

Beton, ahşap, alüminyum, vernikli metallerin çoğu, polyester, cam ve taş dahil olmak üzere çeşitli yüzeylere sızdırmazlık kazandırmak ve yapıştırmak için 3M™ Poliüretan Yapıştırıcı Mastik 550 Fast Cure kullanın. Çok amaçlı, yüksek performanslı, iki komponentli, nem ve kimyasalla kuruyan mastiğimiz, dikey ve yatay genleşme noktası uygulamaları, beton ve duvar kontrol derzleri ile kapı ve pencere çerçevesi çevreleri dahil olmak üzere bir dizi inşaat uygulaması için idealdir. Hava koşullarına karşı mükemmel direnç sunar, leke bırakmaz ve 10-20 dakikada bir kez yapışmadan boyanabilir.

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.