1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Bileşen ve Parlatıcılar
 4. Kaba Polisaj Bileşikleri
 5. 3M™ Perfect-It™ Fast Cut Plus Extreme Pasta, 1 kg, 865 ml, 51815

3M™ Perfect-It™ Fast Cut Plus Extreme Pasta, 1 kg, 865 ml, 51815

 • 3M ID 7100138236
 • UPC 04054596420397

Olağanüstü hızlı kesme oranı performansı

Aynı alanı cilalamak için standart Fast Cut + / XL'den %20 ila %25 daha az ürün gerekir.

Üstün parlaklıkta bir finisaj elde edin

Daha fazla görüntüle
Sık görüntülenen kaynaklar
Teknik Veri Sayfası (PDF, 793KB)Güvenlik Veri Sayfası (PDF, 0B)

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • Olağanüstü hızlı kesme oranı performansı
 • Aynı alanı cilalamak için standart Fast Cut + / XL'den %20 ila %25 daha az ürün gerekir
 • Üstün parlaklıkta bir finisaj elde edin
 • Aşırı püskürtmeyi giderin

3M™ Perfect-It™ Fast Cut Plus Extreme Pasta, 3M 260L P1500 ve ardından Trizact 3000 ile düzleştirme veya sivri uç giderme işleminden sonra zımpara çiziklerini hızla gidermek için tasarlanmış hızlı kesen, aşındırıcı bir sıvı pastadır. 3M™'in renk kodlu pasta serisinin yeşil pedi ile kullanın.

3M™ Perfect-It™ Fast Cut Plus Extreme Pasta, 3M 260L P1500 ve ardından Trizact 3000 ile düzleştirme veya sivri uç giderme işleminden sonra zımpara çiziklerini hızla gidermek ve hem taze hem de eski araba boyasında yüksek parlaklık elde etmek için tasarlanmış hızlı kesen, aşındırıcı bir sıvı pastadır. 3M™'nin renk kodlu pasta serisinden yeşil bir ped ile donatılmış döner veya dairesel parlatıcı ile kullanın. 3M™ Perfect-It™ Fast Cut Plus Extreme Pasta ürünümüz, oksidasyon, yüzey çizikleri, oto yıkama çizikleri vb. gibi her türlü boya düzeltme veya restorasyon çalışması için tasarlanmış, ödüllü renk kodlu pastaların en yeni neslidir. Üstün parlaklıkta bir finisaj sağlar.

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.


İlgili Ürünler

Hacim 865 mL
Kap Boyutu (Metrik) 1 kg
Markalar Perfect-It™
Uygulamalar Birleştirme, Boya Finisaj, Boya Finisaj Çözümü, Cilalama ve Polisaj, En Sert Boya Finisajı, Kürlenen Boya, Makine uygulaması, Çizikleri rötuşlama
Yüzey Tipi Boya

Sıklıkla birlikte satın alınanlar