3M™ Perfore Trim Maskeleme Bandı

Parça Numarası 063493M Stok Kodu 7100145501
 • Delikler, alet kullanmadan elle yırtılma sağlar
 • Bant kenarındaki sert bant, gizli boya kenarları için pervazları gövdeden hafifçe kaldırır
 • Boya süresini hızlandırır; oto kaporta pervazlarını çıkarmaya veya temizlemeye gerek olmaz
 • Mevcut pervazların değiştirilmesini azaltmaya yardımcı olarak para tasarrufu sağlar
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Ürün Özellikleri

3M™ Perfore Trim Maskeleme Bandı, bir kenar boyunca pervazların arkasına hafifçe kayan ve onları gövdeden hafifçe kaldıran sert bir banttır. Bu bant, pervazları çıkarmaya veya değiştirmeye ya da boya hatları için yeniden çalışma yapmaya gerek kalmadan profesyonel, bitmiş bir boya işinde dış yüzeyler maskelenirken boyanın pervazların altından akmasını sağlar. Delikler, bandı elle yırtmanızı sağlayarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Daha Hızlı, Daha Ekonomik Trim Maskeleme Bükülebilir araç pervazlarının etrafını boyarken temiz, bütün bir bitmiş görünüm isteyen hasar tamiri uzmanları için tasarlanan 3M™ Perfore Trim Maskeleme Bandı, keskin boya kenarları ve ek zaman ve mevcut pervazlarda sökme, değiştirme ve temizleme masrafı olmadan hızlı, profesyonel bir boya işi sunmaya yardımcı olur. Gömme montajlı ön ve arka camlar, yan pervazlar, gömme kapı kolları ve arka lamba düzeneklerinin yanı sıra yan ışık ve far ünitelerinin etrafını maskelemek için tasarlanmıştır. Film desteği, maskeleme sırasında bandı zayıflatmayan, ancak teknisyenlerin bandı elle yırtmasına izin vererek, kesici alet bulma ve kullanma zorluğunu azaltan deliklere sahiptir. 3M™ Perfore Trim Maskeleme Bandı, trim pervazları ve oto kaporta yüzeyleri arasında kenarları boyunca hızlı ve kolay bir şekilde kayan sert bir banttır. Bantlar, çok yönlü araç maskeleme işleri için birden fazla genişlikte mevcuttur. Güçlü bir polimerik film desteği, pervaz kaldırılırken güçlü kalır ve pervazın dışını boya püskürtmesinden uzak tutan güvenilir bir maske sağlar. Bandın yapışkan tarafındaki yarı saydam liner, hassas yerleştirme için tek parça halinde kolayca çıkarılır. Teknisyenler maskelemenin üzerine püskürttükçe boya; pervazlar ve boya yüzeyi arasındaki küçük boşluklara akar. Maskeleme bandı çıkarıldığında, pervazlar yeni boyanın üzerine geri düşer; görünür boya kenarları olmaz ve boyamadan sonra boya hatlarını trimden çıkarmak için fazladan zaman harcamaya gerek yoktur. En önemlisi de işçilik ve malzeme tasarrufu sağlamak için mevcut pervazlardan herhangi birini çıkarmak veya değiştirmek zorunda kalmadan çok kısa sürede trimin etrafını maskeleyebilirsiniz.

 • Delikler, alet kullanmadan elle yırtılma sağlar
 • Bant kenarındaki sert bant, gizli boya kenarları için pervazları gövdeden hafifçe kaldırır
 • Boya süresini hızlandırır; oto kaporta pervazlarını çıkarmaya veya temizlemeye gerek olmaz
 • Mevcut pervazların değiştirilmesini azaltmaya yardımcı olarak para tasarrufu sağlar
 • 4 genişlikte mevcuttur (5 mm, 7 mm, 10 mm, 15 mm)
 • Güçlü polimerik film desteği, çekme kuvvetine dayanıklıdır ve tek parça halinde çıkarılır
Özellikler
Tam Genişlik (Metrik)
50,8 mm
Tam Uzunluk (metrik)
10 m
Ürün Rengi
Mavi
Uygulamalar
Pervaz Maskeleme, Boya için Maskeleme, Maskeleme Çözümü, Fazla Spreyleme Koruması, Boya Maskeleme
Yapıştırıcı Tipi
Hot Melt
Ask an Expert

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.