Scotchgard™ Boya Koruma Filmi Matte Series

 • Saten mat boya, çoğu fabrika mat boyasıyla eşleşir veya parlak araç boyasını saten mat boya görünümüne dönüştürür.
 • Aracın korunmasız boyalı alanlarını kişiselleştirir. Çizik, çentik ve lekelerden korur
 • Kendi kendini iyileştirme teknolojisi, küçük çiziklerin kaybolmasını sağlar
 • 10 yıl garantilidir
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Tam Uzunluk (metrik)
Overall_Length_Metric
Tam Genişlik (Metrik)
Overall_Width_Metric
Uygun Ürünler
 Tam Uzunluk (metrik)  Tam Genişlik (Metrik)
Ürün Sonuçları
Kapat
Ürün Özellikleri
 • Saten mat boya, çoğu fabrika mat boyasıyla eşleşir veya parlak araç boyasını saten mat boya görünümüne dönüştürür.
 • Aracın korunmasız boyalı alanlarını kişiselleştirir. Çizik, çentik ve lekelerden korur
 • Kendi kendini iyileştirme teknolojisi, küçük çiziklerin kaybolmasını sağlar
 • 10 yıl garantilidir
 • Uygulaması kolay, esnek film, 3M eğitimli uygulamacılar tarafından daha verimli bir uygulama sağlar
 • Sağlam, dayanıklı ve bakım gerektirmez

Scotchgard™ Boya Koruma Filmi Pro Serisi Matte, otomotiv yüzeylerine üstün kişiselleştirme ve koruma sağlar. Pro Serisi Matte film, küçük çaplı çiziklerin kendi kendilerine kaybolmalarını sağlayıcı, kendi kendini onaran bir formüle sahiptir. 3M film teknolojisi, benzersiz leke, olumsuz hava koşulları ve aşınma direnci sağlar ve arabanın teşhirdeki boya kalitesinin muhafazasına yardımcı olur.

Özelleştirilebilir Koruma
Scotchgard™ Boya Koruma Filmi Pro Serisi Matte, yüksek düzeyde çizilme ve leke direnci, dayanıklılık ve kişiselleştirme sunan bir üründür. Montajı kolay, şeffaf, saten film, çoğu fabrika mat boyasının parlaklığıyla eşleşir veya parlak araç boyasını mat boya görünümüne dönüştürür. Gelişmiş yapışkan ve şeffaf kaplama performansı, dayanıklı koruma sağlar ve uygulama öncesinde sökülen üst koruyucu tabaka, filmi, kurulumdan önce, yüzey izlerinden korur.

Görünmez Savunma
Boya koruma filmi, ön tamponlar, kaputlar ve kapı kenarları gibi hassas alanların etrafında koruyucu bir bariyer oluşturur. Araç boyasının kaya parçacıklarına, çizilmelere, böceklere, yol kalıntılarına ve dış hava şartlarına karşı korunmasına yardımcı olur. Scotchgard™ Boya Koruma Filmi Pro Serisi Matte mükemmel aşınma, delinme ve yırtılma direncinin yanı sıra yüksek ısı ve nem direncine sahip yüksek mukavemetli bir taşıyıcıya sahiptir.

PPF Pro Serisi Matte'nin kadifemsi pürüzsüz görünümü sektöre özgüdür ve müşterilerin herhangi bir aracı kendi tarzlarına göre kişiselleştirmelerine olanak tanır. Belirli alanları vurgulamak için vurgu olarak veya özel bir görünüm için tam bir araç kaplaması olarak uygulanabilir. Scotchgard™ Pro Serisi PPF ürün grubunun bir parçası olarak, bakım da gerektirmez ve herhangi bir özel dikkat gerektirmez, bu nedenle sahipleri her zamanki gibi yıkayabilir ve cilalayabilirler.

On Yıl Garanti
Scotchgard™ Boya Koruma Filmi Pro Serisi Matte, 3M Sertifikalı bir Montajcı tarafından uygulandığında, sararma, kabarcıklanma ve çatlama gibi kusurları kapsayan 10 yıllık bir garanti ile desteklenir. Daha fazla bilgi için, 3M Yetkili Distribütörüyle irtibat kurun.

İşi Profesyonellere Bırakın
3M eğitimli uygulamacılar, uygunluğu test edilmiş, yüksek kaliteli boya koruma filmi modellerinden oluşan bir portföyden yararlanır. 3M Distribütöründe uygulama eğitimi verilmektedir. Eğitim videoları ve bilgilere websitemizden erişebilirsiniz.

Özellikler
Astar Rengi
Şeffaf
Destek Malzemesi
Polietilen
Discontinued_Product
false
Kalınlık
203,2 mm
Kalınlık (mm)
0,2 mm
Marka
Scotchgard™, 3M, Scotchgard
Taban Filmi
Üretan
Tam Genişlik (Metrik)
1524 mm, 609,6 mm, 762 mm
Tam Uzunluk (metrik)
15,3 m, 30,4 m
Ürün Tipi
Şeffaf Finisaj
Yapıştırıcıdır Malzeme
Basınca Karşı Hassas Yapıştırıcı
Yapıştırıcı Tipi
PSA
Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.