1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Kişisel Koruyucu Ekipman
 4. Solunum Koruması
 5. Tekrar Kullanılabilir Solunum Cihazları
 6. Tekrar Kullanılabilir Solunum Cihazı Parçaları ve Aksesuarları
 7. 3M™ Yeniden Kullanılabilir Solunum Maskesi Baş Kayış Takımı Tertibatı Kiti, 3M™ Yeniden Kullanılabilir Tam Yüz Maskesi 6000 Serisi için, 6897

3M™ Yeniden Kullanılabilir Solunum Maskesi Baş Kayış Takımı Tertibatı Kiti, 3M™ Yeniden Kullanılabilir Tam Yüz Maskesi 6000 Serisi için, 6897

 • 3M ID 7100278098

Yedek baş kayış takımı grupları

3M Yeniden Kullanılabilir Solunum Maskeleri için yedek parça

Eğitim görmüş bir kullanıcı veya servis merkezi tarafından takılabilir

Daha fazla görüntüle
Uyarı: 3M olarak COVID-19 ile mücadeleye devam ediyoruz. Aldığımız önlemler hakkında bilgi edinmek için lütfen tıklayın.

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • Yedek baş kayış takımı grupları
 • 3M Yeniden Kullanılabilir Solunum Maskeleri için yedek parça
 • Eğitim görmüş bir kullanıcı veya servis merkezi tarafından takılabilir
 • 3M yeniden kullanılabilir solunum maskeleri

3M™ Yeniden Kullanılabilir Solunum Maskeleri, birçok kez yeniden kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve solunum maskelerinizi iyi işler durumda tutmanıza yardımcı olacak bir dizi yedek parça mevcuttur. 3M™ Yeniden Kullanılabilir Solunum Maskeleri için yedek baş kayış takımı grupları mevcuttur ve orijinal baş kayış takımının kaybolması veya hasar görmesi durumunda eğitim görmüş bir kullanıcı veya servis merkezi tarafından takılabilir.

3M Yeniden Kullanılabilir Solunum Maskeleri için yedek baş kayış takımı grupları mevcuttur ve orijinal baş kayış takımının kaybolması veya hasar görmesi durumunda eğitim görmüş bir kullanıcı veya servis merkezi tarafından takılabilir.

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.