1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Kişisel Koruyucu Ekipman
 4. Göz Koruması
 5. Güvenlik Gözlükleri
 6. 3M™ Solus™ İş Güvenliği Gözlükleri 2000 Serisi

3M™ Solus™ İş Güvenliği Gözlükleri 2000 Serisi

 • Mevcut seçenekler
 • | Kimlikler için ürün seçeneklerini belirleyin.

Lensi yüz özelliklerine ve gözlük pozisyonuna göre ayarlamak için kullanılan ayarlanabilir saplı şık, düşük profilli yarım çerçeve 3M™ Solus™ İş Güvenliği Gözlükleri Serisi

Konfor ve uyumu iyileştiren yarı yumuşak burun ve yumuşak sap uçları

3M™ Scotchgard™ Buğu Önleyici Kaplama, üstün buğu önleyici ve çizilmeye dayanıklı özellikler sağlar (belirli modellerde mevcuttur)

Daha fazla görüntüle

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • Lensi yüz özelliklerine ve gözlük pozisyonuna göre ayarlamak için kullanılan ayarlanabilir saplı şık, düşük profilli yarım çerçeve 3M™ Solus™ İş Güvenliği Gözlükleri Serisi
 • Konfor ve uyumu iyileştiren yarı yumuşak burun ve yumuşak sap uçları
 • 3M™ Scotchgard™ Buğu Önleyici Kaplama, üstün buğu önleyici ve çizilmeye dayanıklı özellikler sağlar (belirli modellerde mevcuttur)
 • Gri IR filtreleri mevcuttur
 • Gözlerin döküntüye maruziyetini sınırlamaya yardımcı olan köpük conta

3M™ Solus™ İş Güvenliği Gözlükleri 2000 Serisi, kişiye özel uyum için ayarlanabilir mandal ve sap özellikli şık iş güvenliği gözlükleridir. Daha yüksek dayanıklılık ve gelişmiş görüş için çizilmeye dayanıklı ve buğu önleyici kaplamalara sahip polikarbonat lensler kullanılır. Çeşitli renk ve lens seçenekleri ile mevcuttur.

Kişiye özel uyum için ayarlanabilir mandallı sap özellikli iş güvenliği gözlükleri için 3M™ Solus™ İş Güvenliği Gözlükleri 2000 Serisi kullanın. Solus serisi için bir ilk olarak şık iş güvenliği gözlüklerimiz, kullanıcıya tam uyum için ayarlanabilen mandallı saplara sahiptir. Daha yüksek dayanıklılık ve gelişmiş görüş için çizilmeye dayanıklı ve buğu önleyici kaplamalara sahip polikarbonat lensler kullanılır. Çeşitli renk ve lens seçenekleri ile mevcuttur. İsteğe bağlı bir konturlu kaş koruyucu da mevcuttur. Darbeye Dayanıklı Gözlük olarak EN166-2001 Standardı gerekliliklerini karşılar.

Önerilen uygulamalar
 • Mezbaha, tarım, montaj, otomotiv, havacılık, temizlik, inşaat, yıkım, sondaj, tesis bakımı, yiyecek içecek üretimi, ormancılık, genel imalat, laboratuvarlar, kolluk kuvvetleri, makine operasyonları, talaşlı işleme, duvarcılık, metal üretimi, madencilik, petrol ve gaz, boyama, ilaç, dökme/kalıplama, birincil metaller, kalite kontrol, ıslah, yol yapım, testereleme, taşıma, UV koruma, depo operasyonları

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.


İlgili Ürünler

Lens Rengi Şeffaf, İç Mekan/Dış Mekanda Kullanılabilen Gri, Gri
Ürün Serisi 2000
Sızdırmazlık Tipi Sızdırmazlık yok, Çıkarılabilir Conta
Lens Kaplaması Çizilmeye Dayanıklı, Çizilmeye dayanıklı ve Buğu Önleyici, Scotchgard Buğu Önleyici
Sap Rengi Mavi/Gri, Kırmızı/Gri
Çerçeve Rengi Mavi, Gri/kırmızı, Gri, Gri ve Mavi