1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Aletler ve Ekipmanlar
 4. Püskürtme Ekipmanları
 5. Püskürtme Tabancaları ve Bileşenleri
 6. Uçlar ve Nozullar
 7. 3M™ Performans Sınıfı Yerçekimli Kap Tipi HVLP Püskürtme Nozülü Yedek Paketi

3M™ Performans Sınıfı Yerçekimli Kap Tipi HVLP Püskürtme Nozülü Yedek Paketi

 • Hızlı değiştirilebilir nozüller, geniş bir yelpazedeki endüstriyel ve otomotiv kaplamalarını püskürtmek için 0.9 ve 2.0 boyutları arasında değişiklik gösterir.
 • Her yeni püskürtme nozülü ile yeni ürün düzeyinde bir püskürtme performansı
 • Yalnızca 3M™ Performans Püskürtme Tabancası ve 3M™ PPS™ Serisi 2.0 Püskürtme Kabı Sistemi ile kullanın
 • Olağanüstü desen kontrolü, atomizasyon ve transfer verimliliği
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Ürün Rengi
Product_Color
Uygun Ürünler
 Ürün Rengi
Ürün Sonuçları
Kapat
Ürün Özellikleri

3M™ Performans Sınıfı Yerçekimli Kap Tipi HVLP Püskürtme Nozülleri, boyalar, vernikler ve üst katlar dahil olmak üzere, kaplamalar için üstün püskürtme performansı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Değiştirilebilir nozüller, özel olarak 3M™ Performans Püskürtme Tabancası Sistemi ve 3M™ PPS™ Series 2.0 Püskürtme Kabı Sistemi ile birlikte ağırlık beslemeli uygulamalar için üretilmiştir ve her nozül değişiminde yeni ürün düzeyinde püskürtme performansı sunar.

3M™ Performans Püskürtme Tabancası sistemini farklı kılan, hızlı değişim özelliğine sahip değiştirilebilir nozüllerin içindeki yatan teknolojidir. Boya ve kaplamalar asla püskürtme tabancasının gövdesinden geçmediği, yalnızca püskürtme nozülünden geçtiği için, nozülü her değiştirmeniz yepyeni bir püskürtme tabancası almaya benzer bir deneyim sunar. Her gün, her bir işte daha tutarlı püskürtme performansı sağlamaya yardımcı olurken, üstün kaliteli bir püskürtme tabancasından beklediğiniz desen kontrolü, atomizasyon ve transfer verimliliğini elde edin. 3M™ Performans Sınıfı Yerçekimli Kap Tipi HVLP Püskürtme Nozülleri, yüksek viskoziteli kaplamalar, püskürtülebilir dolgular, yüksek yapılı astarlar, epoksi astarlar, mastikler, tek aşamalı üst katlar, solvent bazlı boyalar, su bazlı boyalar ve vernikler dahil olmak üzere, geniş bir yelpazedeki endüstriyel ve otomotiv kaplamalarında püskürtmek için 0.9, 1.2, 1.3, 1.4, 1.6, 1.8 ve 2.0 boyutlarında mevcuttur. Değiştirilebilir nozüller, sadece geleneksel metal boya kaplarına kıyasla malzeme atığını, dağınıklığı ve kirliliği azaltmaya yardımcı olan ağırlık beslemeli 3M™ PPS™ Serisi 2.0 Püskürtme Kabı Sistemi ile kullanılır. Püskürtme tabancalarını sökmeyi ve solvente batırmayı unutun. Eksiksiz, entegre püskürtme sistemimiz, size daha akıllı temizlemeye giden yolu açar. Püskürtme nozülleri, 3M™ Performans Püskürtme Tabancası iğnesine takılır ve özel olarak tasarlanmış bir kilit ile püskürtme tabancasına sıkıca sabitlenir. Değiştirmeler için ek bir alete gerek yoktur. Püskürtme tabancasından nozülü çıkarmanız ve püskürtme tabancanızın yeni gibi çalışmasını sağlamak için sıvı ucunu uygun şekilde temizlemeniz veya değiştirmeniz yeterlidir.

 • Hızlı değiştirilebilir nozüller, geniş bir yelpazedeki endüstriyel ve otomotiv kaplamalarını püskürtmek için 0.9 ve 2.0 boyutları arasında değişiklik gösterir.
 • Her yeni püskürtme nozülü ile yeni ürün düzeyinde bir püskürtme performansı
 • Yalnızca 3M™ Performans Püskürtme Tabancası ve 3M™ PPS™ Serisi 2.0 Püskürtme Kabı Sistemi ile kullanın
 • Olağanüstü desen kontrolü, atomizasyon ve transfer verimliliği
 • Nozül boyutlarına şunları dahildir: 0.9, 1.2, 1.3, 1.4, 1.6, 1.8 ve 2.0
Özellikler
En Küçük Satılabilir Ünite
Paket
Paket Miktarı
5
Ürün Rengi
Mavi, Yeşil, Turuncu, Mor, Kırmızı, Transparan, Beyaz
Ürün Tipi
Atomizing Head Refill Kit
Uygulamalar
Vernik
Kaynaklar
Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.